برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیروانی: اگر مجبور شوم از ابومسلم شکایت می‌کنم

شنبه، ۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۰ — قدس‌آنلاین

سرمربی سابق و نجیب ابومسلم این روزها در شهر خودش بدون تیم نشسته و منتظر وصول طلبش از مشهدی‌هاست.

غلامحسین  پیروانی

«شاغلام پیروانی» در مدت حضورش در ابومسلم، نتایج خوبی برای مشهدی‌ها به ارمغان نیاورد و در نهایت خودش مشهد را ترک کرد و رفت. او حالا یکی از طلبکاران ابومسلم است و در لفافه کلامش با «قدس» مدیران این تیم را تهدید به شکایت هم کرده است؛
گویا شما همچنان از ابومسلم طلبکار هستید...
بله، روزی که از مشهد رفتم یک چک بدون تاریخ به من دادند و قرار شد خبر بدهند تا چند روز بعدش تاریخ بزنم و از بانک برداشت کنم، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.
الان چند وقت است که مشهد را ترک کرده‌اید؟
حدود ۲ماه، چکی که دادند قرار بود ظرف کمتر از ۵ روز برداشت کنم. من بیشتر از حقم چیزی نخواسته‌ام و گفته‌ام همان پولی که از ابتدای فصل قرار بود بدهند را پرداخت کنند.
اگر شما زیر برگه تسویه حساب را امضا نکرده‌اید، پس برگی‌زر چطور روی نیمکت نشسته است؟
من زیر برگه تسویه حساب را امضا نکرده‌ام و فکر می‌کنم برگی‌زر الان به عنوان مربی روی نیمکت می‌نشیند. چون قانونا برای سرمربیگری، تسویه حساب سرمربی قبلی نیاز است.
با این تفاسیر همچنان می‌خواهید برای دریافت طلبتان صبر کنید؟
من فکر می‌کنم خودم به هرچیزی که اعتقاد دارم دیگران هم دارند، حسینی قائم‌مقام باشگاه قسم خورد که زودتر این مشکل را حل کند، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. من به قسمی که او به ضامن آهو خورد منتظر ماندم، اما خبری نیست.
فکر می‌کنید عاقبت این قضیه چه می‌شود؟
راستش اصلا دوست ندارم برای اولین بار در دوران سرمربیگری‌ام از یک تیم شکایت کنم، مدیران ابومسلم می‌دانند مدیون من هستند و حتما دوست ندارند زیر دین باشند. به نظر من شکایت از هر تیمی شخصیت هر دو طرف را زیر سوال می‌برد. من تا جایی که مقدور باشد این کار را نمی‌کنم، اما اگر مجبور شوم این کار را می‌کنم و شرمنده مردم مشهد خواهم شد.
الان وضعیت ابومسلم را چطور می‌بینید؟
من قبلا هم گفتم تیم ابومسلم از اول هم تیم بدی نبود. اما نگذاشتند من در این شهر کار کنم، وگرنه من نتایج بهتری از الان می‌گرفتم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391