برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیس هیئت فوتبال همدان: رفتن کفاشیان نمی‌تواند مؤثر باشد

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۹ — فارس

رئیس هیئت فوتبال همدان گفت: رفتن کفاشیان در کوتاه مدت شاید تاثیری بگذارد اما در بلند مدت نمی‌تواند موثر باشد.

علی کفاشیان

سیدمحمد عیوقیان در مورد اینکه چندی پیش علی کفاشیان اعلام کرد قصد دارد از ریاست فدراسیون فوتبال استعفا دهد، گفت: فکر نمی‌کنم این مسئله بتواند کمکی به فوتبال ما کند. شاید استعفای علی کفاشیان در مقطعی باعث ایجاد تغییراتی شود اما با شرایطی که فوتبال ایران دارد، این مسئله در بلند مدت نمی‌تواند تاثیر خاصی داشته باشد.

وی افزود: به هر حال این مسئله‌ای که باید مورد بررسی قرار گیرد و دلایلی که باعث شده تا چنین تصمیمی اتخاذ شود باید به صورت دقیق بررسی شود. وظیفه من این است که این اتفاق در کوتاه مدت می‌تواند تاثیراتی داشته باشد وگرنه تفاوت زیادی در فوتبال ایران ایجاد نخواهد کرد.

رئیس هیئت فوتبال همدان در مورد انتقاداتی که این روزها به بهروان می‌شود و گفته می‌شود او چون بازنشسته بوده نمی‌توانسته در انتخابات سازمان لیگ شرکت کند،اظهار داشت: فدراسیون فوتبال به نوعی از منابع دولتی بهره‌مند می‌شوند اساسنامه‌ای که برای فدراسیون نوشته شد به تائید دولت، AFC و فیفا رسید بحث بازنشستگی در آن آمده بود. به همین خاطر فکر می‌کنم اصلا نباید آن انتخابات صورت می‌گرفت تا بهروان به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مجمع فدراسیون فوتبال همسو با علی کفاشیان است، گفت: مجمع از گروه‌های خاصی تشکیل شده است. مدیران لیگ برتر، رئیس‌های هیئت فوتبال استان‌ها و غیره افرادی هستند که صاحب رای هستند و در این جلسات شرکت می‌کنند. این افراد دارای تفکرات و ایده‌های متفاوت هستند و با داشتن استقلال هر کدام نظر خاص خود را دارند. اینکه مجمع همسو با کفاشیان باشد، به هیچ وجه صحت ندارد.

عیوقیان در مورد اینکه وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون فوتبال تعامل ندارد،اظهار داشت: متاسفانه این مسئله‌ای که از روز اول اتفاق افتاد و فکر می‌کنم وزارت ورزش و جوانان شخص دیگری را برای حضور در فدراسیون فوتبال تحت نظر داشت. به هر حال باید شرایط نیز فراهم شود تا این تعامل ایجاد و سیاست‌های فوتبال بهتر دنبال شود. وقتی کفاشیان با رای مجمع به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شده باید با او همکاری شود.

وی تاکید کرد: مجمعی که تشکیل شد، رای به ریاست علی کفاشیان داد. پس باید رای این مجمع محترم شمرده شود. عوامل ورزش و وزارت ورزش و جوانان به همراه تمامی مدیران باید کمک کنند تا در این مقطع حساسی که قرار داریم سربلند بیرون بیاییم و با داشتن یک آرامش به رقابت‌های جام جهانی صعود کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391