برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال: رفتن کفاشیان به نفع خودش و فوتبال است

سه‌شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۶ — فارس

عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به نتایجی که کفاشیان کسب کرده رفتن او هم به نفع خودش و هم به نفع فوتبال خواهد بود.

علی کفاشیان

غلامرضا سمندر در خصوص مسائلی که کفاشیان درباره استعفا خود مطرح کرده گفت: با توجه به کارنامه او فکر می‌کنم رفتن وی به نفع فوتبال و خودش است.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند اعضای مجمع با رئیس فدراسیون موافق هستند، خاطرنشان کرد: طبیعی است که اعضا از کفاشیان حمایت کنند. مشکل اصلی مجمع فدراسیون این است که اکثر اعضای آن کارمندان فدراسیون هستند. خود کارمندان فدراسیون تصمیم گیرنده هستند. به نظرم باید تغییراتی در مجمع به وجود بیاید. شما ببینید رؤسای هیئت فوتبال در مقابل مدیران عامل باشگاه‌ها قابل مقایسه نیستند. طبیعی است این افراد از کفاشیان حمایت می‌کنند.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری مجمع فوق‌العاده یادآور شد: امیدی به نتیجه برگزاری این جلسه ندارم و فکر می‌کنم تغییری حاصل نشود. در هر حال با رفتن کفاشیان چه کسی می‌خواهد این سمت را بر عهده بگیرد. یک شخصی می‌آید همانند کفاشیان و همین اوضاع تکرار می‌شود. باید تغییرات اساسی رخ دهد. مگر با رفتن کفاشیان دادکان می‌آید؟

سمندر در مورد اینکه آیا با رئیس فوتبالی موافق است، تاکید کرد: یک بحثی که بر سر زبان‌ها افتاده و از آن سوءاستفاده هم می‌شود این است که باید شخص فوتبالی باشد، اما مگر تنها این موضوع کافی است. شخصی باید رئیس فدراسیون باشد که هم فوتبالی باشد هم مدیر. به نظرم در بین فوتبالی‌ها افراد کمی هستند که مدیر باشند.

وی در مورد تغییر و تحولات در برخی از کمیته‌ها و همچنین صحبت‌هایی در مورد رفتن بهروان تصریح کرد: با این اوضاع چیزی درست نمی‌شود. بحث نفر نیست، مگر عزیز محمدی نبود. شاید افراد زیادی با او مخالف بودند اما او رفت و چیزی درست نشد بلکه بدتر هم شد. باید تغییرات اساسی باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391