برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: نمی‌گذارم رحیمی برود. مگر چه مشکلی دارم که او می‌خواهد به خاطر من استعفا بدهد؟

جمعه، ۲۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۶ — خبرآنلاین

مهدی تاج می‌گوید اجازه نمی‌دهد رحیمی مدیرعاملی باشگاه سپاهان را رها کند.

مهدی تاج

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در واکنش به سرپرستی مهدی تاج در سازمان لیگ حرف عجیبی زد و به مهر گفت: «استعفایم را به اعضای هیات مدیره داده‌ام چرا که اعتقاد دارم حالا که تاج امده دیگر جای من اینجا نیست. قرار است اعضای هیات مدیره جلسه بگذارند و در مورد استعفای بنده تصمیم گیری کنند. اگر رئیس فدراسیون مهدی تاج را به خاطر توانایی هایش سرپرست سازمان لیگ برتر کرده، مشکلی در این زمینه وجود ندارد. اما می دانم کفاشیان ایشان را سرپرست کرده تا خودش چند روزی بیشتر در فوتبال بماند و من هم دیگر کوتاه نمی آیم. با این شرایط و آمدن مهدی تاج دیگر ماندن من در سپاهان جایز نیست چرا که نمی خواهم سپاهان به خاطر این موضوع لطمه بخورد. به همین خاطر استعفایم را به اعضای هیات مدیره اعلام کرده ام.»
مهدی تاج هم در واکنش به صحبت‌های رحیمی می‌گوید: «من با آقای رحیمی تماس می‌گیرم تا ببینم منظورش از این حرف‌ها چه بوده. نمی‌گذارم او از مدیریت باشگاه سپاهان کنار برود. مگر من چه مشکلی دارم که او می‌خواهد به خاطر من کناره‌گیری کند؟ فعلا نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم اما پس از آنکه با آقای رحیمی حرف زدم، نظرم را اعلام می‌کنم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391