برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بختیار رحمانی: هر بازیکنی جای محرم بود پایم را می زد!

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۱ — گل

درصحنه ای که منجر به گل ما شد شاید اگر هر بازیکنی جای محرم بود با تکل از پشت پای من را می زد اما این کارها در مرام محرم نیست.

بختیار   رحمانی

بختیار رحمانی هافبک بازیگردان و کاپیتان جوان فولاد درباره بازی با سپاهان و برد دلچسب خارج از خانه این تیم می گوید:به نظر من تیم ما دیگر نباید فقط به فکر زیبا بازیکردن باشد .ما در جام حذفی مقابل سپاهان زیبا بازی کردیم اما باختیم و حذف شدیم اما در این دیدار حساب شده کار کردیم و بردیم.هر چند در این بازی سپاهان در نیمه اول ما را تخت فشار گذاشت اما در نیمه دوم خیلی خوب بازی را کنترل کردیم ودر دقایق پایانی تیم برتر میدان بودیم.

وی درباره اینکه فولادبرای قهرمان شدن یک دروازهبان خوب کم دارد می گوید:ما در تیم مان سه دروازه بان خوب داریم.شاید دراین منطقه در ابتدای فصل کمی مشکل داشتیم اما الان هر سه دروازه بانمان خوب کار می کنند.در ضمن علی سلیمی هم مقابل سپاهان خیلی خوب کار کرد و نمایش جالبی داشت.

کاپیتان فولاد درباره تنه به تنه شدن با نوید کیا کاپیتان سپاهان و پی ریزی گل تیمش درآن صحنه می گوید:محرم نویدکیا الگوی فوتبالی من بوده وهست.همه جا این را گفته ام که او الگوی من است.به نظرمن او هنوز بهترین هافبک فوتبال ایران است و من خیلی چیزها از او یاد گرفتم.

رحمانی ادامه می دهد:نکته جالبی که از محرم در ذهن دارم این است که هیچ کس صدای او را در زمین فوتبال نشنیده است .او نه داد وبیداد می کند،نه با کسی حرف می زند بلکه فوتبال خودش را بازی می کند.

وی می گوید:درصحنه ای که منجر به گل ما شد شاید اگر هر بازیکنی جای محرم بود با تکل از پشت پای من را می زد اما این کارها در مرام محرم نیست.شاید این کار به ضرر تیم شان تمام شد اما او این کار را نکرد.من معمولا وقتی پا به توپ جلو می روم نگران تکل بازیکن تعقیب کننده ام هستم اما این بار اتفاق بدی برایم نیفتاد ودر آن صحنه به گل رسیدیم.

رحمانی در خصوص حضورافشین در فولاد ونرفتنش به لیل می گوید:خوشحالم که آرش کنار ماست.من وآرش چشم بسته همدیگررا پیدا می کنیم.کلا در فاز حمله هماهنگی بسیار زیادی بین بازیکنان فولاد وجود دارد.

کاپیتان جوان فولاد در پایان می گوید:ما امسال تمام تیم های بزرگ لیگ را برده ایم و اگر هفته قبل داماش را در اهواز شکست داده بودیم الان صدرنشین می شدیم .البته من مطمئنم به .زودی به صدر جدول خواهیم رسید

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391