برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: برادر عاری از هم دوره‌های من در سپاه است

سه‌شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۲ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیشب را یکی از "تلخ‌ترین" شب‌های زندگی‌اش می‌داند و می‌گوید "متاسفانه اتفاقی افتاد که من به برادر عاری که با هم در دوره کارشناسی ارشد سپاه و دوست و همدوره ای بودیم رودروی هم قرار گرفتیم."

محمد رویانیان

محمد رویانیان افزود: ابتدا باید تاکید کنم مبلغ اعلام شده درباره قرارداد رضا حقیقی صحت نداشت ولی انتظار من از عادل فردوسی پور و برنامه پر بیننده ۹۰ این بوده و هست که وقتی می‌خواهد خبری را اعلام کند به اعلام خبر پرداخته و قبل از اینکه طرفین حرفهایشان را مطرح کنند به قضاوت نپردازد. متاسفانه در برنامه شب گذشته چنین اتفاقی افتاد و آقای فردوسی‌پور که برای بنده قابل احترام است از ابتدا با موضع و قضاوت قبلی این خبر را مطرح کرده و حتی درباره آن تفسیر و تحلیل ارائه کرده در آن شرایط من و آقای عاری روبروی هم قرار گرفتیم. دیشب از شب‌های تلخ زندگی من بود. برادر عاری یکی از خادمین نظام جمهوری اسلامی و ایران عزیز بوده و هست و من هم تیم فوتبال فجر سپاسی را قلباً تیم دوم خودم می‌دانم اما در برنامه ۹۰، شرایط طوری پیش رفت که من و آقای عاری روبروی هم قرار گرفتیم و این موضوع مایه تاسف شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت‌وگو با سایت پرسپولیس تصریح کرد: من امروز تلفنی با آقای عاری صحبت کردم و خواستم که از من دلگیر نباشد. به هر حال بعضی مواقع برای دفاع از حق پرسپولیس و اینکه پرسپولیس مورد کم لطفی قرار نگیرد، مجبورم مسائلی را مطرح کنم که ممکن است منجر به رنجش دوستان شود. امروز وقتی تلفنی با آقای عاری صحبت می کردم، متوجه شدم ایشان از هم‌دوره های کارشناسی ارشد سپاه من است. تردیدی نیست تیم فوتبال فجر سپاسی هم تیم ارزشها است. تیم موفق و سربلندی است که بنده با تمام وجود آن را تکریم می کنم و لازم دانستم این توضیحات را مطرح کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391