برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:یاوری پهلوان است به فجرسپاسی می‌باختیم، ناراحت نمی‌شدم

یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۱ — فارس

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: حتی باخت برابر فجر سپاسی هم مرا نارحت نمی کرد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان گفت: حتی باخت برابر فجر سپاسی هم مرا نارحت نمی کرد، آقای یاوری در این مدت قبل از شروع نیم فصل دوم لیگ نشان داد که یک سرمربی شجاع، مقتدر و نترس است.

وی ادامه داد: او و تیم فجر سپاسی به تیم‌های دیگر لیگ کمک زیادی کردند. این مرام آقای یاوری وقتی کامل شد که وی قبل از شروع بازی با من تماس گرفت و گفت که تیم ما هرچه نیاز دارد، اعلام کنیم تا آن را فراهم کنند. او و باشگاه فجر سپاسی در نهایت محبت را نسبت به تیم ما داشتند و این حرکت آقای یاوری نشان داد که او یک پهلوان است و به همین دلیل می‌گویم که اگر به یک پهلوان ببازیم، نباید ناراحت باشیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، افزود: من از صمیم قلب از آقای یاوری و آقای جعفری که او هم تماس گرفته بود، تشکر و قدردانی می‌کنم. این نتیجه هیچ چیز از ارزش‌های باشگاه و تیم کم نمی‌کند و مردم شیراز حتما به چنین مجموعه‌ای افتخار می‌کنند. من نیز به احترام آنها و شهید سپاسی و مردان پهلوان این تیم در اولین فرصتی که به دست بیاید به شیراز خواهم رفت تا از نزدیک با مسوولین باشگاه و آقای یاوری دیدار کنم.

رویانیان در ادامه با اشاره به پیروزی سرخپوشان تصریح کرد: به گل‌محمدی و بازیکنان تیم خسته نباشید می‌گویم. آنها زحمت کشیدند و دل هواداران را شاد کردند. روند خوبی را در تیم شاهد هستیم که حاصل آن دو پیروزی از سه بازی اخیر بوده است. تیم بدون حاشیه و مشکل کار می‌کند و رفاقت و همدلی خوبی را در تیم شاهد هستیم. از بازیکنان می‌خواهیم تحت هدایت سرمربی خود با همین همت و تعصب در بازیهای بعدی حاضر می شوند و شادی هواداران را رقم بزنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391