برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: فردوسی‌پور من را درک کند.نباید حرمت‌ها از بین برود

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انصافاً باید به برخی برنامه‌های ورزشی خسته نباشید بگویم و به آنها حق بدهم که انتقاد، نقد و چالش حق آنها است.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در خصوص درگیری‌های لفظی‌اش با عادل فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ اظهار داشت: من فردوسی‌پور و برخی دیگر از مجری‌های تلویزیون را فراتر از یک مجری می‌دانم. به نظرم وجدان بیدار ۹۰ می‌تواند در تمام رسانه‌ها یک نماد باشد. انصافاً فردوسی‌پور هم تا به امروز کمک‌های زیادی به فوتبالی‌ها انجام داده است.

وی افزود: من دوست دارم هیچکس پا روی حق نگذارد. انتقاد، نقد و چالش حق رسانه‌ها است. البته انتظار دارم این کارها سازنده باشد. من به برنامه ۹۰ و مجری‌اش می‌گویم آنها می‌توانند من را هم نقد کنند، هیچ اشکالی ندارد.

رویانیان ادامه داد: امیدوارم تمام این نقدها و صحبت‌ها کمک کند که فوتبال ما موفق شود اما دوست دارم حرمت‌ها هم این وسط حفظ شود و در تمام کارها نباید حرمت‌ها را از بین ببریم. امیدوارم با توجه به برخوردی که روز دوشنبه با فردوسی‌پور داشتم دیگر این اتفاق پیش نیاید به هر حال اتفاق جالبی نبود اما عادل باید من را هم درک کند. من باز هم می‌گویم هیچکس از نقد نمی‌ترسد اما باید طوری باشد تا مدیران و تیم‌ها هم درک شوند که چه مطالبی می‌خواهد درباره آنها در یک رسانه مطرح شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع نباید درهای انتقاد در فوتبال ما بسته باشد. این فرصت و برنامه چالشی ۹۰ و سایر برنامه‌های ورزشی باید شرایطی را فراهم کنند که کارهای خوب مثل کمک به بزرگان پرسپولیس بیشتر شود و من باز هم اعلام می‌کنم که هیچ مشکلی با هیچکدام از برنامه‌های تلویزیونی ندارم و هرگز دوست نداشتم دوشنبه شب آن اتفاق‌ها بیفتد. اما عادل هم باید من را درک کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391