برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: بخش زیاد سهام پرسپولیس به پیشکسوتان و هواداران واگذار می‌شود

شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۳ — ایسنا

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: بخش قابل توجهی از سهام باشگاه پرسپولیس به شرکت پیشکسوتان و هواداران واگذار خواهد شد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان ضمن اعلام این خبر افزود: برای واگذاری سهام باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی، اقدامات بسیار زیادی طی یک سال اخیر در باشگاه انجام شده است. تشکیل کار گروه در این باره و برگزاری جلسات مستمر بین معاونین باشگاه و پیگیری برنامه‌ریزی‌های انجام شده در ارتباط با وزارت ورزش و جوانان، سازمان خصوصی سازی و وزارت اقتصاد در دستور کار قرار گرفته بود. با توجه به تاکید رئیس جمهور مبنی بر واگذاری سهام باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به بخش‌های خصوصی سعی فراوان کردیم مقدمات این واگذاری را فراهم کنیم. جلسات بسیار زیادی با مسئولان ارشد سازمان خصوصی سازی، وزارت ورزش و جوانان و وزارت اقتصاد طی این مدت برگزار شده و در هفته جاری به نتایج بسیار خوبی دست یافتیم.

وی تصریح کرد: ما فرمولی برای واگذاری سهام پرسپولیس به بخش خصوصی پیشنهاد دادیم که مورد موافقت قرار گرفته است و خوشحالم که اعلام کنم وقتی باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شد، بخشی از این سهام به شرکت پیشکسوتان و هواداران واگذار خواهد شد.

رویانیان درباره زمان واگذاری سهام پرسپولیس به بخش خصوصی به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: پیش بینی بنده این است که چنین اتفاقی تا پایان اردیبهشت سال آینده عملیاتی و اجرایی شود اما نگران پروسه و پیچ و خم‌های اداری هستم و امیدوارم با توجه به تاکید ریاست جمهوری و همت عالی وزارت اقتصاد، وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی بتوانیم در پیچ و خم‌های اداری گرفتار نشده و با سرعت عمل بیشتری این اتفاق که از مدت‌ها پیش در دستور کار قرار گرفته، اجرایی شود. جا دارد در این زمینه از نگاه ویژه دولت و همچنین وزیر ورزش و جوانان و وزیر اقتصاد، رئیس سازمان خصوصی سازی و معاونین آنها تشکر کنم.

رویانیان درباره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس گفت: از سه ماه پیش تا به امروز و با پیگیری‌های مستمر معاونین باشگاه پرونده پیشکسوتان پرسپولیس در باشگاه تشکیل شده، ساختمان مجزایی برای پیشکسوتان در نظر گرفته شده که این ساختمان یک ماه پیش تجهیز و افتتاح شد و سعی کرده‌ایم برای پیشکسوتانی که به عضویت این شرکت در آمده‌اند برنامه‌های حمایتی را در نظر گرفته و خدماتی را به آنها عرضه کنیم. اقدامات لازم برای ثبت شرکت پیشکسوتان انجام شده و ترجیح می‌دهم اتفاقات مثبت و بی‌سابقه‌ای که در این شرکت برای پیشکسوتان انجام شده از طریق هیأت مدیره این شرکت به رسانه‌ها اعلام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391