برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان جانشین کفاشیان می شود!

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۹ — تابناک

عده دیگری مدعی شدند رویانیان برای ریاست فدراسیون فوتبال آماده می شود و با انتصاب منتقمی سعی دارد زمینه را برای رفتن خودش از پرسپولیس آماده کند.

محمد رویانیان

با حضور بهروز منتقمی در پرسپولیس به عنوان قائم مقام باشگاه و درست در زمانی که برخی بحث جانشینی رویانیان را مطرح کردند، عده دیگری مدعی شدند رویانیان برای ریاست فدراسیون فوتبال آماده می شود و با انتصاب منتقمی سعی دارد زمینه را برای رفتن خودش از پرسپولیس آماده کند.

انتخاب غیر مترقبه بهروز منتقمی به عنوان قائم مقام باشگاه پرسپولیس موجب شده تا گمانه زنی هایی زیادی حول و حوش این تصمیم صورت بگیرد . قوی ترین احتمال ممکن در این میان خداحافظی رویانیان با حوزه ورزش است زیرا وی در مدت حدودا دو سالی که به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ورزش حضور داشته، با وجود هزینه های سنگینی که از جیب بیت المال صورت داده است، نتوانسته نتیجه ای بگیرد.

بحث ورود رویانیان به عرصه ورزش آن هم رشه فوتبال و باشگاه پر طرفداری مانند پرسپولیس بی ارتباط به آینده سیاسی وی نبود اما بر خلاف تصور فوتبال نه تنها محبوبیتی برای رویانیان به دنبال نیاورد، بلکه به نوعی عملکرد مدیریتی وی در حوزه های مختلف را نیز زیر سوال برد.

از این رو چندان عجیب نیست که رویانیان برای نگه داشتن باقی مانده اعتبار سیاسی از حضور در عرصه ورزش انصراف بدهد و بر پایه این استنباط حضور منتقمی در باشگاه پرسپولیس به عنوان قائم مقام فعلی و مدیر عامل آینده چندان دور از ذهن نیست.
اما در این موقعیت برخی از رسانه‌ها به دلایلی که ماهیت اصلی آن مشخص نیست، مدعی شدند حضور منتقمی در پرسپولیس به این خاطر بوده که رویانیان سودای حضور در فدراسیون فوتبال و نشستن روی نیمکت کفاشیان را دارد.

به گفته این رسانه ها، در موقعیت فعلی کفاشیان شانس چندانی برای ادامه ریاست در فدراسیون فوتبال ندارد و مجمع آینده فدراسیون در این خصوص تعیین تکلیف می کند، به همین دلیل رویانیان در نظر دارد مقدمات لازم برای در اختیار گرفتن صندلی ریاست فدراسیون فوتبال را فراهم کند و انتصاب اخیر در این باشگاه در این راستا بوده اما مشخص نیست با کارنامه ضعیف رویانیان در فوتبال وی چه فاکتورهایی برای دراختیار گرفتن این مسئولیت مهم دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391