برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: با ژوزه و کی‌روش در فیفا کار داریم

یکشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۷ — عصرایران

من در این فوتبال متوجه نشدم که اتحادیه چیست؟ فدراسیون فوتبال چیست؟ وزارت ورزش چیست؟ روابط بین آن‌ها چگونه است؟ و در فوتبال هرکدام از آن‌ها چه کاری انجام می‌دهند؟ ما با اتحادیه فوتبال سنخیتی نداریم که بخواهم در جلسات آن نیز شرکت کنم

محمد رویانیان

باشگاه پرسپولیس همچنان بابت برگزاری بازی حذفی‌اش در ورزشگاه تختی شاکی است. محمد رویانیان ضمن ابراز مجدد این اعتراض در مورد جلسه اتحادیه فوتبال، حضور بگوویچ در کادر فنی و همچنین شکایت از کی‌روش به فیفا نیز توضیحات مفصلی داده است. حرف‌های مدیرعامل پرسپولیس را به نقل از باشگاه خبرنگاران بخوانید.

محمد رویانیان در آستانه بازی حذفی تیمش مقابل نفت تهران گفت: توقع داشتم بازی ما مقابل نفت تهران در ورزشگاه آزادی برگزار شود زیرا پرسپولیس پرهوادار‌ترین باشگاه ایرانی است و قطعا هواداران از بازی‌های این تیم به ویژه در جام حذفی استقبال چشمگیری می‌کنند. َفکر می‌کنم ورزشگاه تختی ظرفیت پذیرش خیل عظیم طرفداران پرسپولیس را نداشته باشد.

وی در ادامه گفت: به هرحال این تصمیمی است که سازمان لیگ گرفته است و ما هم باید از آن تبعیت کنیم و با شرایطی که تیم ما هم اکنون دارد مطمئن هستم بچه‌ها در مقابل نفت تهران نیز همانند چند بازی قبلی قدرتمندانه ظاهر می‌شوند و یک گام دیگر به قهرمانی در جام حذفی نزدیک می‌شویم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص حضور بگوویچ در کادر فنی تیم پرسپولیس گفت: گل‌محمدی از ما خواست تا بگوویچ را که در گذشته نیز در پرسپولیس بوده به کادر فنی اضافه کنیم و ما هم این کار را کردیم. یحیی و بگوویچ رابطه بسیار خوبی با هم دارند و این موضوع را در گذشته ثابت کردند؛ ما هم امیدواریم با حضور بگوویچ در کنار یحیی گل‌محمدی پرسپولیس روند روبه‌رشد خود را سریع‌تر طی کند و تیمی شود که هواداران انتظار آن را دارند.

رویانیان در خصوص اظهاراتی که در خصوص جایگزینی منتقمی به جای وی در پست مدیرعاملی پرسپولیس شده است، گفت: منتقمی دوست من است و او را آوردم که به پرسپولیس کمک کند. نمی‌دانم این شایعات را چه کسانی منتشر می‌کنند اما هر زمان که احساس کنم قادر نیستم به پرسپولیس کمک کنم جایم را به شخص دیگری می‌دهم؛ این روز‌ها که پرسپولیس اوج گرفته برخی‌ها با ایجاد حاشیه برای تیم ما می‌خواهند تمرکز تیم را به هم بزنند. از آن‌ها می‌خواهم به خاطر هواداران میلیونی این تیم هم که شده دست از این کار‌ها بردارند.

مدیرعامل پرسپولیس که از سوی اعضای اتحادیه فوتبال به عنوان یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی اتحادیه باشگاه‌های فوتبال انتخاب شده است؛ در این خصوص گفت: هیچ‌وقت در جلسات اتحادیه فوتبال شرکت نکردم و عضو اتحادیه نیز نیستم. آن‌ها برای خودشان تصمیم گرفتند و مرا به عنوان یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی معرفی کردند بدون اینکه با من صحبت کنند و نظرم را بدانند.

وی تصریح کرد: سرانجام من در این فوتبال متوجه نشدم که اتحادیه چیست؟ فدراسیون فوتبال چیست؟ وزارت ورزش چیست؟ روابط بین آن‌ها چگونه است؟ و در فوتبال هرکدام از آن‌ها چه کاری انجام می‌دهند؟ ما با اتحادیه فوتبال سنخیتی نداریم که بخواهم در جلسات آن نیز شرکت کنم.

رویانیان همچنین در خصوص جلسه بعدی اتحادیه فوتبال که قرار است برای خصوصی‌سازی باشگاه‌ها در آن تصمیم‌گیری شود، گفت: بحث خصوصی‌سازی در باشگاه‌ها را هم‌اکنون وزارت ورزش و سازمان خصوصی‌سازی دنبال می‌کنند و به نتایج خوبی نیز رسیده‌اند؛ ضمن این‌که هم ما و هم مدیران باشگاه استقلال که دو تا از بزرگ‌ترین و پرطرفدار‌ترین باشگاه‌های ایران هستیم این موضوع را با جدیت دنبال می‌کنیم و فکر نمی‌کنم دیگر لازم باشد تا با حضور در جلسه اتحادیه در این خصوص صحبت کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که این روز‌ها شایعاتی در خصوص حضور وی به عنوان یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال برای تصدی پست ریاست این فدراسیون پس از استعفای احتمالی کفاشیان شنیده می‌شود، در این خصوص نیز گفت: من این کاره نیستم و تا زمانی که افراد فوتبالی و واجد شرایط برای احراز این سمت حضور دارند لازم نیست من که فوتبالی نیستم در این پست حضور داشته باشم. تنها می‌توانم آرزو کنم که آینده این ورزش پرطرفدار کشورمان روشن باشد و فوتبال ما رو به جلو حرکت کند.

مدیرعامل سرخپوشان در مورد موضوع کی‌روش و پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی فدراسیون به ما توصیه کرده به‌جای مراجعه به فیفا، سری به فدراسیون فوتبال بزنیم! کمیته انضباطی حرف خوبی زده و به نظر می‌رسد که قصد دارند بحث کی‌روش را پیگیری کنند و ما هم امیدواریم این کار انجام شود اما ما با فیفا در مورد مانوئل و کی‌روش کار دیگری داریم و آن‌ها باید در فیفا جوابگو باشند. چون متن نامه ما به فدراسیون جهانی فوتبال در مورد هر دو نفر آن‌ها است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391