برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سایپای کرج ۲ - تراکتورسازی تبریز۲

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۶ — گل

با توجه به نتایج روز اول نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر ، تراکتور سازی بهترین فرصت را برای رسیدن به بالای جدول دراین دیدار پیش رو دارد.

تیم سایپا و تیم تراکتورسازی تبریز

لیگ برتر فوتبال هفته هیجدهم
چهارشنبه ۹۱/۱۰/۶ - ورزشگاه انقلاب کرج
تماشاگر :۳ هزار نفر
داوران : محسن قهرمانی ، بهرام کیانی ، مهدی عالیقدر و داور چهارم سید مهدی سید علی
شرح گل
۱- صفر برای سایپا - کرنر ارسالی توسط جونیور وضربه سرسعید دقیقی که تبدیل به گل اول این دیدار شد .
۱-۱ - دقیقه ۴۹ - ارسال بلند روی دروازه سایپا وضربه سر نوید خوش هوا بازیکن رده امید تراکتور که گل تساوی را رقم زد .
۲- ۲- دقیقه ۶۶- نفوذ یک تنه سعید دقیقی وموقیت تک به تک این بازیکن که با خطای ثابتی دروازه بان تراکتور متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان داد تا خود دقیقی آنرا تبدیل به گل تساوی کند

۲ -۱- دقیقه ۵۰ - اشتباه مسلم بازکن دفاعی سایپا وتقدیم توپ به ابراهیمی مهاجم تراکتور که وی با یک پاس عالی سید صالحی دومین گل این تیم را به ثمر رساند .
سایپا : رحمان احمدی ، ،سجاد شهبازی ، حامد شیری ، ، اسحاق سبحانی ، میلاد غریبی محسن ارزانی ، مجید ایوبی ، ابراهیم شکوری ، ابراهیم صادقی ، جونیور توسر کاک ، سعید دقیقی - سرمربی محتبی تقوی
تراکتور سازی : مهدی ثابتی ، مصطفی اکرامی ، سید محسن یوسفی ، میلاد فخر الدینی ، نوید خوش هوا ، مهدی کریمیان ، مهدی کیانی ، قاسم دهنوی ، فلاویو لوپز، محمد ابراهیمی ، ،سید مهدی سید صالحی -
سرمربی : تونی اولیویرا
دقایق کلیدی
دقیقه ۳- ضربه کاشته کیانی وبغل پای سید صالحی که تبدیل به گل شد ، اما کمک اول برای این صحنه پرچم خود را به علامت آفساید بلند کرده بود .
دقیقه ۹ - سجاد شهباز زاده یک تنه آهنگ دروازه تراکتور نمود که ضربه این بازیکن با اختلاف اندک به اوت رفت
دقیقه ۱۸ - پاس ترکیبی بازیکنان سایپا وضربه جونیور که توپ در آغوش ثابتی قرار گرفت
دقیقه ۳۰ - شلوغی محوطه جریمه تراکتور وموقعیت گل برای سایپا که ضربه متوالی دقیقی بی نتیجه ماند .
دقیقه ۳۶ - ضد جمله سایپا وموقعیت تک به تک برای دقیقی که قدر این فرصت را نداست
دقیقه ۴۵ - ارسال کرنر توسط جونیور وضربه سر دقیقی که ثابتی آنرا در آستانه ورود به دروازه به کرنر فرستاد.
شرح نیمه اول
دیدار دو تیم در یک هوای سرد زمستانی آغاز شد ودقایق اولیه با حملات تراکتور سازی همراه شد ودر ادامه این تیم میزبان بود که تبض بازی را بدست گرفت وحملات متعددی را تدارک دید که حاصلی برای این تیم نداشت ، سایپایی‌ها بیشتر با ترفند آفساید گیری عملا خط حمله تراکتور را از کار انداخته بودند ، تراکتور بیشتر از جناح چپ سعی در رسیدن به دروازه حریف را داشت که بجز یک مورد حمله خطرناکی را نتوانست تدارک ببیند سایپا هم با فشار به فلب دفاعی تبریزی‌ها جایی که دو بازیکن با تجربه تراکنتور غایب بزرگ این دیدار بودند را هدف گذاری کرده بود که هر چند از این نقطه به دروازه حریف بار‌ها نزدبیک شدند ولی ضربه تمام کننده ای را نتوانستند بزنند. .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391