برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی:مشکل ما هم مانند استقلال و مجیدی بود ولی به ما اجازه ندادند

یکشنبه، ۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۱ — گل

به ما گفتند فقط تا پایان زمان نقل و انتقالات باید با بازیکنی که او را نمی خواهید توافق کرده و قراردادش را فسخ کنید و بعد از پایان زمان نقل و انتقالات دیگر فایده ای ندارد

خلیل صالحی

خلیل صالحی مدیر عامل نفت آبادان با انتقاد از یکسان نبودن مقررات برای تیم‌ها گفت: من آنچه را مطرح می کنم ربطی به استقلال ندارد و روی صحبتم با سازمان لیگ است. از دوستان می پرسم مگر ما از شما استعلام نگرفتیم و نپرسیدیم که برای اینکه دو جای خالی برای بازیکن آزاد داشته باشیم چه باید کرد و شما هم گفتید فقط تا پایان زمان نقل و انتقالات باید با بازیکنی که او را نمی خواهید توافق کرده و قراردادش را فسخ کنید و بعد از پایان زمان نقل و انتقالات دیگر فایده ای ندارد و نمی توانید جای او بازیکن بیاورید؟

او ادامه داد: من ۸جای خالی در لیست داشتم و ۷ بازیکن گرفته بودیم.می خواستیم دیه گو ملو را هم از لیست خارج کنیم تا دو جای خالی برای جذب بازیکن آزاد در خلال نیم فصل دوم داشته باشیم . از سازمان لیگ استعلام گرفتیم گفتند فقط تا پایان زمان نقل و انتقالات می توانید او را از لیست خارج کنید در غیر اینصورت فسخ قرارداد او مجوزی برای جذب بازیکن از سوی شما نیست. دیروز کلی کار داشتیم اما ناچار شدم وقت بگذارم و با مذاکرات بسیار ملو را راضی به فسخ قرارداد نمایم. حالا می گویند استقلال هنوز لیام ردی را از لیست خارج نکرده ولی مجیدی را جذب نموده است و می خواهد امروز ردی را از لیست خارج نماید! این آیا دوگانگی قانون نیست؟ ما هم همین مشکل را داشتیم ولی به ما جواب دیگری دادند. ما درباره فسخ یکطرفه هم پرسیدیم گفتند امکان آن وجود ندارد. با آقای آیت الهی و نصیرزاده هم تماس گرفتم که آقای نصیرزاده گفت دستورالعملی تازه نوشته شده و ابلاغ می شود که ان هم ابلاغ نشد ولی مثلا الان می گویند توزی با وجودی که در ایران نیست اما قراردادش را می شود یکطرفه فسخ کرد. من متوجه این تضادها نمی شوم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391