برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلیل صالحی: نیم فصل دوم صنعت نفتی متحول خواهیم دید

یکشنبه، ۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۹ — ورزش۳

مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: با اقدامات صورت گرفته، شاهد صنعت نفتی متحول در نیم فصل دوم لیگ برتر باشگاه های کشور خواهیم بود.

خلیل صالحی

خلیل صالحی دوشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات در آبادان افزود: از زمان ورود کاسیمیرو سرمربی پرتغالی صنعت نفت شاهد تغییراتی در تیم بودیم. اگر قدری خوش شانسی و انصاف داوری نیز داشتیم می توانستیم سه پیروزی را در نیم فصل داشته باشیم.

وی تصریح کرد: این خوش بینی وجود دارد که با توجه به آمادگی ذهنی بازیکنانمان از گذشته و به خصوص در دو پیروزی اخیر، می توانیم نتایج بهتری را نیز کسب کنیم. با وجود بازیکنان جدیدی که به صلاحدید سرمربی به تیم افزوده شده اند مطمئنا می توانیم با بازیشان در تیم، یک صنعت نفت متحول را در نیم فصل دوم شاهد باشیم.

به گفته مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان، راهکارها و انتقادات اصولی که پیرامون موضوع فوتبال مطرح می شود می تواند گره گشای مسائل باشد.

صالحی در خصوص اخراج حلافی از تیم صنعت نفت گفت: از آنجائی که وی در سال گذشته نیز ایرادات و بی انضباطی هایی داشت، امسال یک بند در قراردادش اضافه شد مبنی بر اینکه اگر بی انضباطی از سوی وی دیده شد باشگاه به طور یک طرفه می تواند وی را کنار بگذارد و او نیز این قرار داد را امضا کرد.

وی افزود: وقتی می گوییم تماشاگران صاحبان اصلی تیم هستند پس نمی توانیم از کنار هرگونه عملی از سوی بازیکنان که سبب بروز خشم و ناراحتی در میان آنان شود به راحتی رد شویم.مسئله اخراج حلافی یک تصمیم جمعی از سوی کمیته انضباطی اعم از سرپرست، سرمربی و ... بود که پس از جمع بندی نهایی به این نتیجه رسیدیم که باید حرمت تماشاگران حفظ شود.

صالحی گفت: هرکاری که بر اساس برنامه ریزی انجام شود بهتر جواب می دهد تا اینکه بخواهیم لحظه ای تصیم گیری کنیم، این کار می تواند آینده صنعت نفت را متفاوت کند. هر تصمیمی که گرفته شده (نقل و انتقالات اخیر تیم) برای جبران فاصله در جدول رده بندی است که تیم در فصل اول آن را از دست داد و اکنون باید جبران شود.

وی اظهار کرد: هر بازیکن خوب و توانمند که بتواند به باشگاه خود کمک کند باشگاه حاضر به رد کردن آن نیست مگر آنکه اختلافی همچون مالی و یا با سرمربی وجود داشته باشد که این افراد تعدادشان هم کم است. در نیم فصل انتخاب و آوردن بازیکن بسیار مشکل است زیرا باشگاه‌ها کمتر بازیکنان شایسته خود را آزاد می کنند زیرا می خواهند با آنها برای تیمشان کسب نتیجه کنند.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان ادامه داد: موضوع بومی گرایی و جذب بازیکنان بزرگ را برای آینده برنامه ریزی کرده ایم و معتقدیم که وجود این بازیکنان شاخص در کنار جوانها می تواند بسیار تاثیر گذار بوده و آنان را به بازیکنان بزرگی تبدیل کند.

صالحی با اشاره به برنامه ریزیهای نامناسب و ناقص صورت گرفته در بحث فرهنگ سازی برای تماشاگران گفت: می طلبد تا مجموعه عوامل و عناصری که با فرهنگ مرتبط هستند اعم از فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات، نیروی انتظامی، دانشگاه‌ها و ... وارد میدان شده و با برپایی نشستهای تخصصی در این خصوص به ارائه راهکارهای مناسب بپردازند تا باشگاه‌ها نیز سهم خود را در این زمینه ایفا کنند.

به گفته وی ورود، همراهی و همکاری دستگاه های مختلف متولی امر فرهنگ سازی در این امر می تواند نقش بسیار تاثیرگذاری در کم شدن اشتباهات در میان تماشاگران شود.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که تصمیم گیری در انتخاب و جذب بازیکنان بر عهده کیست، اظهار کرد: قبل از پایان نیم فصل اول از سرمربی خواسته شد تا لیستی را تهیه و اولویتها را مشخص کند تا از حدود ۱۰ تا ۱۲ نفر لیست شده بتوانیم پنج نفر را انتخاب کنیم این کار انجام شد و سپس کمیته جذب کار خود را در این خصوص آغاز کرد.

صالحی تصریح کرد: با وضع فعلی که فوتبال کشورمان دارد به ویژه در بحث واسطه‌ها چنانچه بایکنی مورد توجه یک باشگاه باشد سریعا واسطه‌ها ورود کرده و سعی می کنند تا با رایزنی با چند باشگاه دیگر فرد را جذب باشگاه مورد خواست خود کنند.

وی با بیان اینکه کاستا مدعی بود که از لیست بازیکنانی که برای جذب ارائه داده بود حتی یک نفر هم جذب نشد، یادآور شد: نمی خواستیم آن اشتباه تکرار شود پس سعی کردیم تا خواسته های سر مربی را تا آنجا که در حد متعارف باشد را برآورده کنیم و این سرمربی است که باید پاسخگوی عملکرد تیم باشد.

صالحی همچنین با اشاره به کمبود شدید و مشهود زمین چمن در آبادان ادامه داد: در گفتگویی که با شهردار و مدیرعامل پالایشگاه داشتیم قرار شد تا تعداد زمینهای چمن چه طبیعی و چه مصنوعی را افزایش دهیم. سعی کرده ایم تا با بهره گیری از زمینهای موجود چه آنهایی که مربوط به باشگاه هستند و حتی با اجاره سایر زمینهای موجود در شهر، تیمهایمان را پوشش و نیاز آنان را مرتفع سازیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان افزود: در آبادان با توجه به تعداد تیمهایی که در زمینه فوتبال فعالیت دارند بی نهایت زمین کم داریم و زمینهای فعلی نیز به هیچ وجه جوابگوی نیازها نیست. حدود ۱۰ تا ۱۵ مکان را برای احداث زمین چمن جانمایی کرده ایم و در دستور کار داریم که برای احداث هر کدام حداقل شش تا یک سال زمان نیاز است.

وی تصریح کرد: به دلیل نامرغوب بودن زمین استادیوم تختی نیز پس از هر بازی بخشی از آن کنده می شود و نیاز به ترمیم دارد.

نیاز ۱۰۰در صد به وجود یک روانشناس در کنار تیم از دیگر موارد پاسخ داده شده توسط مدیرعامل باشگاه صنعت نفت بود که یادآور شد: در این خصوص رایزنیهایی صورت گرفته است و در تلاشیم تا کمبودهای تیم را چه به لحاظ علمی و چه تجربی به حداقل برسانیم.

صالحی با بیان اینکه قرارداد تمامی بازیکنان جدید آورده شده به تیم از باقیمانده حساب بازیکنان قبلی محاسبه شده است، گفت: با این کار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به نسبت قراردادهایی که منعقد شده از بودجه تیم صرفه جویی شده است. امیدواریم تا بتوانیم این امانتی که به ما سپرده شده را به خوبی حفظ و نگهداری کنیم و با یک بینش صحیح تری عمل کنیم تا پولها صرف خود فوتبال و رشد آن شود.

به گفته وی کعبی، کیانی، رمضانی، عساکره، سرلک و ماچادو بازیکنانی هستند که در نیم فصل دوم به تیم صنعت نفت پیوسته اند.

صالحی در پایان از تلاش برای جذب یک مدافع لبنانی خبر داد و اظهار کرد: در صورت جمع بندی و توافق نهایی، وی پس از بازی صنعت نفت مقابل پیروزی به تیم اضافه می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391