برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمس: لکه سیاه در فدراسیون کفاشیان باقی ماند، دور باطل می‌زنیم

شنبه، ۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۰ — فارس

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: فکر می‌کردیم با تغییرات، شرایط هم عوض شود اما این موضوع خیال باطل بود.

حسین شمس

حسین شمس در خصوص انتخاب خسوس کاندلاس به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتسال عنوان کرد: نگاه فدراسیون فوتبال به فوتسال یک نگاه عاقل اندر سفیه است. نه برای افکار عمومی احترام قائل هستند نه احترام کسی را نگه می‌دارند. هر خطی که نفر قبلی پیش می‌رفت حالا هم شخص جدید دارد آن را ادامه می‌دهد. فقط باید سر تیتر خبر را به جای عباس ترابیان بگذاریم سیدرضا افتخاری. دیدگاه‌ها هیچ فرقی نمی‌کند، بی‌خود و بی جهت دور باطل می زنیم، خط همان خط هست.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال با اشاره به صحبت‌های افتخاری مبنی بر اینکه مخالفان شمس بیشتر از موافقان او هستند، خاطرنشان کرد: تمام شادی‌ای که مردم برای رفتن عباس ترابیان انجام دادند تبدیل به یأس و ناامیدی شد. کسی که در ایران زندگی می‌کند و نمی داند موافقان شمس بیشتر است یا مخالفانش، نمی‌تواند به خوبی فوتسال را اداره کند. من همان کنار بچه‌های بهزیستی می‌مانم و به هیچ وجه توقعی ندارم. سرمربی‌گری تیم ملی هم مبارک آقای خسوس باشد.

شمس تصریح کرد: کسی که جلوی مردم و کمیته المپیک می‌ایستد نمی‌تواند مستقل عمل کند. فکر می‌کردیم که شرایط عوض خواهد شد و شخصی می‌آید که به صورت مستقل عمل کند اما این موضوع خیال باطل بود و می‌دانم در پشت پرده ترابیان حضور دارد. این آقا انتخاب شد که بتواند همان راه ترابیان را پیش ببرد. خسوس قرارداد یکساله دارد اما می توانیم در جای دیگر از او استفاده کنیم نه اینکه بخواهیم بهترین تیم بزرگسالان را به او واگذار کنیم.

وی افزود: خسوس می‌آید بعد از یک سال ۱۴ هزار دلار می‌گیرد و به ما می‌خندد و می‌رود. فدراسیون فوتبال برای فوتسالی‌ها هیچ ارزشی قائل نیست و از فوتسالی‌ها نخواست تا در این انتخاب شرکت کنند. این لکه سیاه هم در این فدراسیون باقی ماند. کفاشیان همیشه نگاهی از بالا به پائین دارد. من ادعایی ندارم، در همان سازمان بهزیستی نوکری بچه‌ها را می‌کنم به امید روزی که عقل سلیمی به فوتبال بیاید.

وی افزود: شما ببینید داستان ژوزه و سرمربیان پرتغالی و خارجی دیگر در فوتبال ما چه شده، ببینید در پرسپولیس با یک تغییر، تیم چه نتیجه‌ای می گیرد. بعد فدراسیون هیچ نگاهی به مربیان ایرانی ندارد. کارلوس کی‌روش فوتبال ما را به قهقرا برده است هیچ زمانی فوتبال ما به این اندازه بدبخت و ذلیل نشده بود که در رده ۵۹ قرار بگیریم، اما هیچ برخوردی با او نمی‌کنند. تمام این مسائل به این دلیل است که نظارتی روی فوتبال و فوتسال نیست. جوراندیرو ۸ سال غیر از خیانت هیچ کاری نکرد اما باز او را می‌آورند و سرمربی تیم امید می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391