برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکایت صرافان از مدیرعامل استقلال: شاید ارز را به عروسک فروش داده‌اند!

شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۶ — مهر

برخی از صرافان دارای مجوز قصد دارند با تهیه طورماری علیه مدیرعامل باشگاه استقلال از وی به خاطر اظهارات عجولانه و ارائه نکردن مدارک و مستندات کافی در مورد طلب بازیکن پرویی به مراجع قضایی شکایت کنند. آنها اعتقاد دارند فتح‌الله‌زاده به اعتبارشان لطمه زده است.

سعید آلوسی یکی از صرافان معتبر تهران که از سوی صرافان به عنوان نماینده این صنف برای پیگیری ماجرای باشگاه استقلال انتخاب شده است در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر گفت: متاسفانه آقای فتح الله زاده اظهار نظری داشته که به اعتبار و شخصیت همه صرافان لطمه زده و وجه آنها را در بین مردم خراب کرده است.

وی با بیان اینکه همه صرافانی که دارای مجوز هستند ساختار قانونی برای رد و بدل کردن ارز دارند در مورد پرداخت ارز از سوی باشگاه استقلال به یک صراف که عنوان شده متواری شده است گفت: باید ببینیم باشگاه استقلال پول مورد نظرش را به کدام یک از صرافی های مجاز داده است. الان هر عروسک فروشی هم وارد کار ارز شده اما مجوز رسمی ندارد. شاید باشگاه استقلال پول بازیکن خارجی اش را به یک عروسک فروش داده تا واریز کند!

آلوسی با اشاره به وکالتی که صرافان به وی داده اند تا این موضوع را پیگیری کند افزود: تا عصر شنبه حدود ۱۱۰ صراف طوماری را امضا کرده اند و به من وکالت داده اند که از علی فتح الله زاده به مراجع قضایی شکایت کنم. من هم روز یکشنبه این کار را خواهم کرد و این شکایت نامه را به همه مراجع قضایی و تصمیم گیر ارائه خواهم کرد.

مربی بدنساز سابق تیم ملی فوتبال که سالهاست در تیم های مختلف نیز فعالیت کرده است در ادامه گفتگویش با خبرنگار مهر تاکید کرد: آقای فتح الله زاده نباید قبل از اینکه اسناد و مدارک این صراف را استعلام کند و مطمئن شود که وی صراف مجاز بوده، این موضوع را رسانه ای کند. مطرح شدن اینکه یک صراف متواری شده برای صنف ما بسیار سنگین و ناراحت کننده است.

وی ادامه داد: به همین خاطر همکاران بنده می خواهند اعاده حیثیت کنند و با شکایت از مدیرعامل باشگاه استقلال این موضوع را تا پایان پیگیری خواهیم کرد. حتی اگر یک درصد هم حرف آقای فتح الله زاده درست باشد، تا زمانی که حکم قضایی در این مورد صادر نشود و از یک صراف به عنوان فرد فراری نام برده نشود، ایشان حق نداشته این موضوع را رسانه ای کند.

هفته گذشته فدراسیون بین المللی فوتبال در نامه ای به باشگاه استقلال تاکید کرد براساس رای کمیته انضباطی این باشگاه باید طلب ۱۱۰ هزار دلاری "رینالدو" بازیکن پرویی این باشگاه را پرداخت کند که مدیر عامل استقلال در واکنش به این خبر اعلام کرد طلب رینالدو را به یک صرافی داده تا به حساب این بازیکن پرداخت کند اما این صراف متواری شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391