برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: با نوشابه باز کردن می‌خواهند کاندید داوری دربی را تحت تاثیر قرار دهند

یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۴۵ — فارس

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی آقایان با نوشابه باز کردن و تعریف و تمجید می‌خواهند کاندید داوری دربی را مشخص کنند.

سعید شیرینی

سعید شیرینی ابتدا در خصوص پیروزی مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: به خاطر بازی جوانمردانه فجر سپاسی از این تیم و کلیه مسئولانش و همه افرادی که در شیراز شرایط یک بازی خوب را مهیا کردند تشکر کنم.

وی افزود: فجر مقابل ما مردانه بازی کرد و ما هم ثابت کردیم اگر بازی مردانه باشد نتیجه داخل زمین مشخص می‌شود و کسی به این سادگی حریف پرسپولیس نیست.

شیرینی در پاسخ به سوالی که بر چه مبنایی این حرفها را می‌زنید نیز گفت: رفتار برخی از باشگاه‌ها تا دیروز این تصور را برای ما ایجاد کرده بود که حریفان پرسپولیس می‌توانند قبل از بازی با تیم‌ها با زیر سوال بردن داوران آنها را تحت‌تاثیر قرار دهند و کاری کنند که سوت‌های بازی با پرسپولیس ناخواسته به نفع تیمشان باشد اما این روزها یک سری رفتارها و گفتارها را می‌بینیم که متاسفانه صد برابر بدتر است.

وی افزود: متاسفانه برخی از آقایان با نوشابه باز کردن و تعریف و تمجید از یک داور خاص که شانس بالایی برای قضاوت در دربی برخوردار است تلاش می‌کند تا این داور را از الان تحت ‌تاثیر قرار دهند تا این داور مطرح در بازی با پرسپولیس در رودربایستی دوستان بماند. سرپرست پرسپولیس همچنین با حمایت از مصاحبه‌های اخیر رویانیان نیز گفت: ایشان حق دارد که نگران برخی از اتفاقات غیر فوتبالی و ناجوانمردانه باشد. حق داریم از الان نگران داوری دربی باشیم و آن را ابراز کنیم. این را گفتم تا آقایان فکر نکنند این روشها را بلد نیستیم ولی ما به فوتبال پاک اعتقاد داریم و هرگز دست به این روشها نخواهیم زد و از دوستان هم می‌خواهیم دست از این رفتارهای خاص بردارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391