برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شجاعی: درسال ۲۰۱۳ نشان می‌دهم که تمام نشده‌ام

دوشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۰۴ — افکارنیوز

ستاره ایرانی اوساسونا آماده است تا به تمرینات گروهی تیمش بازگردد و انگیزه های زیادی برای شروع مجدد در سال ۲۰۱۳ دارد

مسعود شجاعی

مسعود شجاعی ستاره ایرانی باشگاه اوساسونا در گفتگویی اختصاصی با روزنامه دیاریو د ناواررا شرکت کرده است. ما این گفتگوی طولانی را در سه بخش تقدیم شما می کنیم.

او بی صبرانه درانتظار شروع سال میلادی جدید است . چون می خواهد در اولین جلسه تمرینی تیمش در سال جدید میلادی پرتلاش کارش را شروع کند و منتظر است تا در سال ۲۰۱۳ دراوج باشد و در بهترین شرایط ممکن کار را دنبال کند و توقعات را برآورده سازد. مسعود در صحبت هایی به این نکته اشاره کرده که می خواهد از ماه ژانویه یکی دیگر از بازیکنان تیمش باشد:« حالم خوب است و راضی هستم. بعد از مصدومیتی که در بازی با وایادولید گریبانگیر من شد، تستهایی انجام دادم و به خوبی بهبود یافته ام و الان به خوبی شروع به تمرین کردن با گروه نموده ام. روز هفتم ژانویه به آلمان خواهم رفت تا دوباره مورد معاینه قرار بگیرم و اگر مشکلی نباشد شروع به بازی خواهم کرد. از نظر فیزیکی حال و شرایط خوبی دارم ولی در اوج نیستم. امیدوارم که تا دو هفته دیگر به سطح سایر بازیکنان تیم برسم.»

ستاره ایرانی اوساسونا امیدوار است که سال ۲۰۱۳ برای او سالی باشد که در اوج آمادگی فیزیکی آن را سپری کند:« بله، سال مهمی از راه رسید. من تقریبا دو سالی می شود که از تیمم دور هستم. بعضی‌ها می گویند که مسعودتمام شده ، مخصوصا درایران که هواداران با دقت و سختگیری تمام فوتبال را دنبال می کنند. آنها نمی توانند تمام اخبار اوساسونا را داشته باشند وبه علاوه نمی توانند تمام بازیها را تماشا کنند.شنیده ام که در ایران می گویند که مسعود تمام شده و مسعود نمی تواند به روزهای اوج فوتبالی اش بازگردد. ولی من می خواهم بگویم که نه! الان حالم خوب است و باید این را نشان دهم. باید تمرین کنم و با قدرتی بیشتری نسبت به قبل به تلاش ادامه دهم تا سال ۲۰۱۳ سال خوبی برای من باشد.»

اهداف مسعود در سال جدید میلادی در اطراف تیمش و البته تیم ملی کشورش می گردد؛ دو هدفی که برای محقق ساختن خواسته هایش هنوز باید کارهای زیادی انجام داد:« اول اوساسوناست ولی به علاوه مسابقات خیلی مهمی با تیم ملی ایران هم پیش رو داریم. با تیم ملی ، در ماه ژوئن دو بازی خیلی خیلی مهم برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ داریم. » در اینجا بود که شجاعی اعلام کرد که راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۴ هدف فوتبالی ای است که از نظر او حیاتی است:« از نظرفیزیکی معتقدم که می توانم تا ۳۷ یا ۳۸ سالگی بازی کنم، دقیقا مثل سایر بازیکنان دیگر.ولی اگر به جام جهانی ۲۰۱۴ راه نیابیم، حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ ، درحالی که ۳۸ سال سن دارم برایم خیلی خیلی سخت خواهد بود. به همین خاطر نمی خواهم این فرصت را از دست بدهم و شرایط سایر هم تیمی هایم در تیم ملی هم به همین ترتیب است. ما باید در سه بازی پپیش رو دست کم۶امتیاز بگیریم. اینها اهدافی است که در پایان فصل باید برای رسیدن به آنها بجنگیم. در حال حاضر اولویت اول با باشگاه است و وقتی در ماه ژوئن رقابتهای لالیگا تمام شد، در آن زمان به حضور در تیم ملی فکر خواهم کرد. به خاطر تمام اینها امیدوارم که در سال ۲۰۱۳ بتوانم بهترین بازیهایم برای اوساسونا را انجام دهم. من بازی به بازی می جنگم تا به این هدف برسم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391