برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: قرارداد دنیزلی در باشگاه پرسپولیس موجود است، به انحراف نروید!

سه‌شنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۵ — فارس

مشاور حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد دنیزلی مفقود نشده است، یک نسخه دست ماست و یک نسخه دست سرمربی سابق.

مصطفی شکری درباره قرارداد دنیزلی و احتمال شکایت به فیفا اظهار داشت: به هیچ عنوان بین پرونده پرسپولیس و دنیزلی بحث شکایت وجود ندارد ما با دنیزلی توافق کامل کردیم و در کوتاه مدت مابقی پول خود را از او می‌گیریم.

وی افزود: برخی‌ها اعلام کردند که قرارداد دنیزلی در باشگاه ناپدید شده اما باید به این عزیزان بگویم یک نسخه این قرارداد دست ما است و یک نسخه دست خود دنیزلی. برخی بدخواهان متاسفانه در این شرایط به دنبال این هستند تا آرامش تیم ما را به هم بزنند اما آقایان ما هیچ مشکلی با دنیزلی نداریم و به تعهدات مالی خود با توافق عمل خواهیم کرد. او تا الان همه چیز را طبق روال انجام داده است.

وی افزود: بحث ناپدید شدن قرارداد دنیزلی یک مسیر انحرافی است که از سوی برخی افراد مطرح شده ما در باشگاه با توجه به ضرورت مسائل حقوقی مکانیزه اداری داریم و مطمئن باشید اجازه نخواهیم داد کار به جاهای باریک بکشد.

شکری در خصوص پرونده ژوزه نیز گفت: با توجه به تعطیلات ژانویه پیگیری این پرونده به بعد از تعطیلات موکول شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391