برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: اگر دوست دارید با پرسپولیس همکاری کنید، اطلاع دهید

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۳ — فارس

مشاور حقوقی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به جناب آقای نصیرزاده عرض می‌کنم اگر دوست دارد با پرسپولیس همکاری داشته باشد، اعلام کند تا شرایط را مهیا کنیم.

مصطفی شکری پس از مصاحبه امروز هوشنگ نصیرزاده در جواب او اظهار داشت: ابتدا باید خدمت آقای نصیرزاده عرض کنم من در موضوع دفاع از قرارداد ژوزه و افرادی که قرارداد را تنظیم کرده‌اند قرار ندارم و صورتی را نمی‌بینم که بخواهم از این موضوع دفاع کنم اما وظیفه محوله خودم را طبق دستور مدیرعامل انجام می‌دهم.

وی افزود: اما برخی دوستان باید این توصیه را بپذیرند که در این شرایط از ادبیاتی استفاده کنند که مناسب باشد. به دنبال ادبیاتی نباشند که در شأن یک کارشناس ما نیست.

وی افزود: ایشان گفته‌اند مشاوران حقوقی پرسپولیس سوء‌ استفاده‌هایی در مورد این قرارداد داشته‌اند که قطعا وقتی مخاطب این موضوع را می‌خواند تفکراتش مثل من که این پرونده را بررسی کردم نیست. ولی آقای عزیز، این حرف قشنگ نیست که شما به زبان می‌آورید. ما الان در شرایطی نیستیم که بخواهیم این موضوع را آسیب‌ شناسی کنیم.

شکری ادامه داد: قطعا آقای نصیرزاده هم در موضعی نیستند که بخواهند این موضوع را بررسی کنند و یا شرایط قرارداد را مورد ارزیابی قرار دهند. اگر ایشان علاقمند به این هستند تا با پرسپولیس همکاری کنند، صراحتا این موضوع را اعلام کنند تا من واسطه‌ای شوم و از خدمات ایشان استفاده کنیم.

وی خاطرنشان کرد: پس از اظهارات ایشان متوجه شدم که اطلاعات دقیقی درباره پرونده ژوزه ندارند. قطعا در مباحث حقوقی نیز تخصص ایشان نیست که نظر بدهند. ایشان بیشتر در مدیریت فوتبال و داوری آشنایی دارند و طبیعی است که این موضوعات با مسائل حقوقی تفاوت‌های زیادی دارد و بعدا این صحبت‌ها آقایان را دچار مشکلاتی خواهد کرد.

مدیر حقوقی پرسپولیس تاکید کرد: ما در موضوع فسخ قرارداد یک مسئله فنی حقوقی داریم و طبیعی است که نباید خارج از این موضوع حرفی زد. ایشان به ماده ۱۴ آئین‌نامه اشاره‌ای داشته و اعلام کرده که در ماده ۱۴، ناظر بر بازیکنان است. به نظرم ایشان باید به ماده ۱۶ رجوع می‌کردند که صراحتا در آن اعلام شده فسخ قرارداد یک طرفه امکان‌ پذیر نیست و اگر هم قرار باشد فسخی در میان باشد، باید با شرایط خاص انجام شود. به هرحال من خواهش می‌کنم از همه دوستان با توجه به عدم اشراف به پرونده ژوزه صحبتی نکنند که نه در شأن خودشان باشد و خدای ناکرده احیانا موجب ضربه‌زدن به دیگری شود و سندی برای مخاطب ما، یعنی آقای مانوئل شود. شاید مخاطب ما دوست داشته باشد اطلاعات بیشتری از برخی موضوعات داشته باشد. پس بهتر است همه کارها را افرادی انجام دهند که بیشتر در آن آگاهی و اشراف دارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391