برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سیاست سکوت در باشگاه تراکتورسازی

شنبه، ۲ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۲ — فارس

دو روز از خداحافظی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می‌گذرد اما خبری جدید از این باشگاه نیست.

تیم تراکتورسازی تبریز

امروز آخرین روز نقل و انتقالات نیم فصل دوم است اما در باشگاه تراکتورسازی همه چیز در هم است و یا اگر هم همه چیز سر جای خودش باشد آنچه که در ویترین مشخص است بلاتکلیفی است.

محمد حسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی پس از شکست تیم مقابل داماش در جام حذفی آن هم در ضربات پنالتی به دلیل انتقاد مجری صدا و سیما به عملکرد تیم به یکباره در روی خروجی سایت باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد از این باشگاه می‌رود تا اگر مشکل تیم اوست وضعیت بهتر شود.

تمام مطلب همین بود و بس. دو روز از این موضوع می گذرد اما از باشگاه تراکتورسازی خبر جدیدتری بیرون نمی آید.

تیمی که یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و باید حداقل به لحاظ اطلاع رسانی حرفه ای تر از سایر تیم‌ها باشد از همه غیر حرفه‌ای تر عمل می کند.

علاوه بر اینکه محمد حسین جعفری مدیرعامل این باشگاه که نمی دانیم باید او را مستعفی بخوانیم یا خیر تلفن همراه خود را خاموش کرده و ترجیح می دهد در دسترس نباشد سایر ارکان باشگاه هم یا در خاموشی بسر می برند یا ترجیح می دهند تعداد تماسش های بی پاسخ خود را بیشتر کنند.

تنها کسی که پاسخگو بود احمد ابهران مدیر اجرایی باشگاه تراکتورسازی است که پاسخ دادن او بیشتر ابهامات را زیاد کرد.

وی چنان پاسخ داد که انگار از هیچ چیز مطلع نیست.

وی می گوید: من در مشهد هستم. در روز بازی با داماش هم در کنار تیم نبودم و خبری از این مسائل ندارم.

او در پاسخ به این سؤال که مگر می شود او به عنوان مدیر اجرایی تیم از استعفای جعفری و شرایط فعلی تیم خبر نداشته باشد، گفت: من هم مثل شما همه چیز را شنیدم. موبایل آقای جعفری هم خاموش است. امروز به تبریز می‌روم تا بلکه بدانم چه شده است.

عدم پاسخ دهی درست در باشگاه تراکتورسازی ابهامات را زیاد می‌کند و این پرسش مطرح می شود که آیا بیانیه خداحافظی جعفری روی سایت باشگاه تراکتورسازی سیاستی برای کنترل موج انتقادها از این تیم بوده و اینکه اساسا مگر یک مدیرعامل باید به انتقاد یک مجری این چنین برآشفته شود و تیمی که قرار است در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند و هنوز هم در لیگ برتر برای قهرمانی شانس دارد این طور از لحاظ مدیریتی دچار بحران شود؟

هواداران تراکتورسازی قطعا با این فضای پیش آمده بیش از گذشته دل نگران خواهند بود و باید منتظر شد و دید سکوت مجموعه تراکتورسازی تا چه زمانی ادامه دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391