برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آغاز تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران

چهارشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۰ — ورزش۳

تیم فوتبال نساجی مازندران که چیزی حدود یک ماه در خواب زمستانی به سر می‌برد، قرار است از فردا تمرینات خود را زیر نظر سرمربی بومی این تیم اسماعیل اسماعیلی آغاز کند.

تیم نساجی مازندران

تیم نساجی مازندران که چیزی حدود یک ماه در خواب زمستانی به سر می‌برد گفته می‌شود از فردا قرار است تمرینات خود را زیر نظر سرمربی بومی این تیم اسماعیل اسماعیلی آغاز کند، تا به امروز بازیکنان تیم قصد انجام تمرین را نداشتند به یکباره از فردا قرار شده تمرینات خود را شروع کنند، آن هم گفته می‌شود از سوی مالک جدید قرار است ۳۰ درصد از قرارداد بازیکنان و کادر فنی به صورت چک داده شود تا بازیکنان یک روز قبل از دیدار مقابل الوند پول را دریافت کنند.
فقط سوالی که ذهن ما را به خود مشغول کرده این است که تیم‌هایی در لیگ‌های مختلف هستند که هنوز پولی دریافت نکرده‌اند، از این قضایا هم در تیم شان وجود ندارد نمونه‌های بارز این تیم‌ها می‌توان به شاهین بوشهر و استقلال اهواز اشاره داشت، چرا دور می‌شویم همین سایپا شمال می‌بینیم که این تیم مازندرانی هم با توجه به اینکه نه اسپانسری دارد و نه پولی، هنوز نشده که بازیکنان این تیم اعتصابی داشته باشند. تمامی این مسائل برمی‌گردد به ساختار و مدیریت آن مجموعه که چطور قضایا را حل و فصل کنند.
پرهام مالک باشگاه نساجی که تا فصل پیش همواره برای رسیدن به هدف خود و لیگ برتری کردن نساجی اصرار فراوانی داشته، پس از آن که به عضویت تیم فوتبال استقلال تهران به عنوان معاون اقتصادی درآمد، تمام آن شعارها را به یکباره فراموش شد و در این فصل کاملا تیم نساجی را فراموش کرد، به گفته فتح‌الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال تهران پرهام چیزی در حدود ۸۰۰ میلیون تومان کمک کرده است. حال اگر پرهام این مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان را به تیم خودش که مالک آن بود کمک می‌کرد حال روز این تیم بدین شکل نبود. تیمی به این عزمت که از تاریخ ۱۳۳۹ کار خود را آغاز کرده و شناسنامه فوتبال این استان بوده حال به مانند گوشت قربانی هر روز تیکه به این و آن تعارف می‌شود، نساجی در این دو فصل نشان داد که می‌تواند آرزوی چندین ساله هواداران خود را برآورده کند.
مسئولان هم به نوبه خود باید راهکارهای مناسبی را در پیش گیرند تا دوباره تیمی به این بزرگی به چالش نرود، همان طور که مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در برنامه مستطیل سبز که از شبکه طبرستان پخش شد، در این برنامه اعلام کرده بود تکلیف مالک تیم تا عصر سه‌شنبه معلوم می‌شود. وی به صورت سربسته این فرد را که یکی از افراد ارزشی که حضوری چشمگیر در ۸ سال دفاع مقدس دارد، معرفی کرد. اما با توجه به اینکه این قضیه از سوی مدیرکل ورزش و جوانان بر اساس برنامه اعلام نشده در محافل خبری این طور شنیده می‌شود که قرار است روز جمعه مراسم معارفه مدیرعامل اسبق نساجی محمد قنبری انجام گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391