برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین تمرین نوجوانان ایران در زمین اصلی بازی‌های جام جهانی کوچک

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۶ — فارس

اولین تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران، امروز صبح از ساعت ۱۱ تا ۱۲ در زمین اصلی چمن رقابت‌های جام‌جهانی کوچک سن‌پترزبورگ برگزار شد.

تیم تیم ملی نوجوانان ایران

اولین تمرین تیم ملی نوجوانان ایران، امروز صبح از ساعت ۱۱ تا ۱۲ در زمین اصلی چمن رقابت‌های جام جهانی کوچک سن پترزبورگ برگزار شد.

*بازیکنان تیم ملی نوجوانان پس از گرم کردن با توپ و دویدن به دور زمین، در نیمه زمین به دو دسته تقسیم شدند و فوتبال دستگرمی را انجام دادند.

*ارسال پاس های کوتاه و بلند و شوت به سمت دروازه در دستور کار قرار گرفت و بازیکنان زیر نظر علی دوستی مهر و دستیارانش مهدی غفاری و نادرعزت اللهی تمرین کردند و مهدی حیدری هم با دروازه بانان به صورت اختصاصی تمرین کرد.

*در ادامه تمرینات تاکتیکی و مرور نقشه های حمله به دروازه حریف از روی زمین مرور شد و در پایان تمرین بازیکنان زیر نظر جعفر هوشمند تمرینات کششی را انجام دادند.

*در پایان تمرین، دکتر توابی پزشک تیم و حسین ترکمانی فیزیوتراپ تیم آخرین وضعیت جسمانی بازیکنان را بررسی کردند تا بازیکنان مصدومیتی نداشته باشند.

*تیم پزشکی در هتل کلینیک پزشکی ایجاد کرده اند و بازیکنان به خوبی زیرنظر گروه پزشکی قرار دارند.

*تورج کشاورز زاده مسئول امور لجستیک تیم با هماهنگی با سرپرست تیم ، مشکلات مربوط به تهیه آب معدنی را حل کرد چرا که برگزارکنندگان برای تهیه آب معدنی تیم ها، موانعی به وجود آورده بودند.

*عصر امروز از ساعت ۱۷ تا ۱۸ به وقت محلی ملی پوشان در ورزشگاه باشگاه زنیت سن پترزبورگ دومین تمرینشان را انجام می دهند.

*فردا شنبه تیم ملی ساعت ۱۵:۳۰ به وقت محلی در ورزشگاه زنیت تمرین خواهد کرد و اولین بازی تیم ملی مقابل تیم قزاقستان روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

همچنین تا پایان امشب همه تیم‌ها وارد سن پترزبورگ خواهند شد تا رقابت‌ها فردا آغاز شود. این رقابت‌ها به نام والنتین گراناتکین اولین نایب رئیس روسی تاریخ فیفا نامگذاری شده است و مراسم افتتاحیه فردا ساعت ۱۸ به وقت تهران برگزار خواهد شد و قرار است مقامات بلند پایه ورزشی روسیه و دیگر مسئولان این کشور در افتتاحیه شرکت کنند. نمایندگانی هم از فیفا و یوفا در محل برگزاری تورنمنت حضور دارند و در مدیریت رقابتها به برگزارکنندگان کمک می کنند.

برنامه بازی های شنبه و یکشنبه به شرح زیر است:

شنبه ۱۶ دی ۹۱

چک – اوکراین ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران

آذربایجان – لیتوانی ساعت ۱۳:۴۵ به وقت تهران

یونان – اسلوونی ساعت ۱۶ به وقت تهران

ساعت ۱۸ برگزاری مراسم افتتاحیه

روسیه – لتونی، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران

یکشنبه ۱۷/۱۰/۹۱

ترکیه – فنلاند ساعت ۱۱:۳۰ به وقت تهران

ایران - قزاقستان ساعت ۱۳:۴۵ به وقت تهران

بلژیک – ایتالیا ساعت ۱۶ به وقت تهران

منتخب سن پترزبورگ- بلاروس ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391