برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین پرسپولیس

شنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۹ — ورزش۳

تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که برخی از بازیکنان این تیم با ماسک به تمرین پرداختند.


تیم پرسپولیس

تمرین تیم پرسپولیس از ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه امروز برگزار شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس ابتدا بدن های خود را جمع کردند و سپس به کار با توپ و فوتبال دستگرمی در قالب دو تیم پرداختند.

* تمرین امروز در شرایطی برگزار شد که هوای اطراف درفشی‌فر همچنان گرد و غبارآلود بود. به همین دلیل برخی بازیکنان با ماسک‌های مخصوص به تمرین پرداختند.

بازیکنانی مانند کریمی، انصاری فرد، قاضی، ماهینی، غلامرضا رضایی و تدارکات پرسپولیس امروز ماسک زده بودند. حتی برخی از بازیکنان نیز مانند نیلسون و پروویچ دچار سرفه‌های پشت سر هم و حتی سرگیجه‌ شده بودند.

* در تمرین امروز ۵ هوادار حضور داشتند.

*کریم باقری با لباس شخصی در تمرین امروز حضور داشت. نکته جالب این بود که باقری در میانه بازی قرمز‌پوشان، یک توپ از ماشین خود بیرون آورد و به بازیکنان برای ادامه بازی داد.

* استارت های ۱۰۰ متری بازیکنان نیز در هوای آلوده تهران باعث شده بود تا بازیکنان کم‌توان نشان دهند که همین موضوع باعث نگرانی کادر فنی شده بود.

*قاضی با رفع کامل مصدومیت در فوتبال دستگرمی به مدت یک نیمه شرکت کرد.

*مهرزاد معدنچی نیز ابتدا تمرین امروز را نظاره‌گر بود و در نیمه دوم فوتبال به میدان رفت.

*در حاشیه تمرین امروز غلامرضا رضایی دچار مصدومیتی جزئی شد اما پس از دقایقی این مشکل برطرف شد.

*یک دستگاه آمبولانس نیز در تمرین امروز در کنار زمین مستقر شده بود تا در صورتی که مشکلی ایجاد شود برای کمک به بازیکنان و یا هواداران اقدام کند.

*پرسپولیسی‌ها با توجه به وضعیت نامطلوب تهران با مسئولان ۳ زمین در اطراف این استان صحبت‌هایی کردند تا تمرینات خود را به آنجا انتقال دهند اما به دلیل اینکه زمین‌های موردنظر شرایط ایده‌آل را نداشت حضور پرسپولیسی‌ها در خارج از تهران منتفی شد.

*گل‌محمدی یکی از اعضای کادر فنی پرسپولیس را مامور کرده تا روز سه‌شنبه وضعیت سایت هواشناسی را بررسی کند.

*تمرین فردا و دوشنبه این تیم به دلیل اینکه ۴۸ ساعت مانده به بازی با نفت پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

*صحبت‌های اختصاصی باقری با نیلسون نیز در تمرینات امروز باعث شده بود تا سوژه بازیکنان شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391