برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کشوری‌فرد: از تعداد بیشتر هواداران پرسپولیس ناراحتم

دوشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۲ — فارس

سرپرست باشگاه صبای قم گفت: از اینکه تعداد بیشتری هوادار پرسپولیس در ورزرشگاه بود ناراحت شدم.

محمدرضا کشوری‌فرد در خصوص تساوی صبا مقابل پرسپولیس عنوان کرد: بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم نتیجه تساوی عادلانه بود.

وی در خصوص اینکه بسیاری از تیم‌ها به زمین یادگار امام قم ایراد می‌گیرند خاطرنشان کرد: زمین از گذشته خیلی بهتر شده است، آن را ترمیم کردیم. شهرهای دیگر از ورزشگاه یادگار امام بدتر هستند.

سرپرست باشگاه صبا درمورد اتفاقاتی که شب قبل از بازی در جلوی هتل محل اقامت پرسپولیس رخ داده بود یادآور شد: تماشاگران وابسته به صبا نبودند، لیدر صبا هم نبودند. دلیلی ندارد این کار را باشگاه صبا انجام دهد. یحیی گل محمدی کار خود را در صبا انجام داده و با توافق طرفین از تیم جدا شد.

وی افزود: تماشاگران پرسپولیس در جلوی هتل ازدحام کرده بودند. پرسپولیسی‌ها تصمیم گرفتند در هتل ما اسکان یابند و گفتند اینگونه راحت‌تریم. هوادران پرسپولیس اجازه نمی‌دادند شخص دیگری روبروی هتل قرار بگیرد.

کشوری‌فرد درباره فحاشی‌هایی که به گل‌محمدی صورت گرفته، تصریح کرد: گل‌محمدی برای تیم زحمت کشیده، خودش تیم را بسته است. به هرحال در همه شهرها اقداماتی از سوی برخی تماشاگران صورت می‌گیرد. ما اقدامات لازم را برای پیشگیری از این موضوع کرده بودیم.

سرپرست باشگاه صبا درخصوص حضور بیشتر هواداران پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام تصریح کرد: وقتی که تماشاگر وارد ورزشگاه می‌شود نمی‌دانیم او پرسپولیسی یا هوادار صبا است. پرسپولیسی‌ها حتی پشت نیمکت صبا هم نشسته بودند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از حضور بیشتر آنها معترض بود،‌گفت: طبیعتاً از این امر ناراحت بودم. پشت نیمکت ما پرسپولیسی‌هایی نشسته بودند که دائم داد و فریاد می‌کردند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391