برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جریمه ۳۴۶ میلیونی تراکتور: قهرمان بازی مدیرعامل کار دستش داد!

پنجشنبه، ۷ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۳ — گل

ستاد تخلفات حرفه ای فدراسیون فوتبال پرونده باشگاه تراکتورسازی را به کمیته انضباطی فرستاد

محمد حسین جعفری

پس از آن که امیر قلعه نوعی از این باشگاه شکایت کرد، کمیته انضباطی بدون ورود به ماهیت دعوی اعلام نمود که استناد به قراردادهای داخلی ممکن نیست و دادخواست قلعه نوعی را رد کرد. وکیل قبعه نوعی با دلایل و مدارک لازم خواستار ارجاع پرونده به کمیته استیناف گردید که این امر انجام شد و قرار است پرونده در کمیته استیناف بررسی گردد.

از سوی دیگر اظهارات شب گذشته جعفری در برنامه ۹۰ مبنی بر اعتراف صریح به عدم رعایت سقف قرارداد کار دست او داد. وی که در مصاحبه با سایت گل هم گفته بود۹۸۰ میلیون تومان به قلعه نوعی پول داده حالا باید علاوه بر دفاع در کمیته استیناف، پاسخگوی ستاد تخلفات حرفه ای هم باشد. او شاید تصور می کرد همه چیز تمام شده که اینگونه دست به اعتراف زد. این در حالی بود که وکیل تراکتور در کمیته انضباطی تلاش کرده بود هیچ اعترافی مبنی بر عدم رعایت سقف قرارداد نداشته باشد زیرا به تبعات آن آگاه بود.

یک منبع موثق اعلام کرد وکیل قلعه نوعی به فدراسیون و ستاد تخلفات حرفه ای، دعوت شده و کپی همه اسناد و مدارک را از وی مطالبه کرده اند که او نیز آنها را تحویل داده است. بر اساس اطلاعاتی که در پرونده وجود دارد،قرارداد امیر قلعه نوعی با تراکتور ۹۰۰میلیون تومان بوده و در آن نوشته شده که بابت نایب قهرمانی یکصد میلیون تومان، رفتن به آسیا ۷۰ میلیون تومان، هر برد ۵میلیون تومان و هر ماه حقوق هم ۵ میلیون تومان باید پرداخت گردد. با احتساب ۱۹ برد تراکتور در سال قبل و ۱۰ ماه فعالیت قلعه نوعی در این تیم و ۱۷۰ میلیون پاداش نایب قهرمانی و رفتن به آسیا جمعا" ۳۱۵میلیون تومان پاداش وی بوده که این رقم را که با رقم ۹۰۰میلیون تومان جمع کنیم یک میلیارد و دویست و پانزده میلیون تومان خواهد بود.تمام مالیات این قرارداد را هم باشگاه تراکتور تقبل کرده است.

سقف قرارداد در سال قبل ۳۵۰ میلیون بوده و براساس قانون اگر در قراردادی سقف رعایت نشود به نسبت مازاد بر سقف هر کدام از طرفین ۲۰درصد جریمه خواهند شد.نکته جالب تر اینجاست که جعفری ذیل قرارداد آورده« در صورت ایجاد اختلاف و ارجاع پرونده به کمیته انضباطی، همه جریمه مغایرت مبلغ با قرارداد رسمی بر عهده باشگاه بوده و سرمربی مسئولیتی ندارد!»

به این ترتیب باشگاه تراکتور باید جریمه ۲۰درصدی خود و قلعه نوعی را بپردازد. مابه التفاوت کل مبلغ با سقف قرارداد ۸۶۵میلیون تومان است که ۴۰ درصد آن می شود ۳۴۶میلیون تومان!

بحث منشوری شدن این مدیر هم در میان است و باید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد اما آنچه مسلم است قهرمان بازی های جعفری برایش حسابی دردسر ساز شده است.ستاد تخلفات حرفه ای پرونده را به کمیته انضباطی فرستاده تا نسبت به جریمه باشگاه تراکتور اقدام نماید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391