برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ونگر: تو به ما مدیونی، «تئو»

جمعه، ۱ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۲ — فارس

: سرمربی آرسنال تاکید کرد مهاجم تیمش به این تیم مدیون است.

تئو والکات و آرسن  ونگر

آرسن ونگر با صحبت‌هایی که در مورد تئو والکات انجام داده فشار بیشتری بر روی مهاجم ملی پوش تیمش آورده تا بتواند آینده او و باشگاه را به هم گره بزند.

ونگر بار دیگر تاکید کرده والکات در ژانویه به فروش نخواهد رسید و باشگاه نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا قرارداد او را تمدید کند.

ونگر در این مورد گفت: به عقیده من مهم است که بازیکنان جوان و آینده دار در آرسنال حفظ شوند. برای نگه داشتن برخی از آنها، خودم وارد عمل خواهم شد. این کار خیلی ساده تر از آن است که یک بازیکن ۲۵ ساله را به تیم آورده و بخواهیم او را با سایرین هماهنگ کنیم. با این کار شما می‌دانید از تیم‌تان چه می‌خواهید. اگر آنها را از سن ۱۷ و ۱۸ سالگی به تیم‌تان بیاورید، باید پای آنها بایستید. البته این ریسک نیز وجود دارد شما بازی‌های زیادی را ببازید تنها به دلیلی که این بازیکنان جوان و خام هستند.

ونگر ادامه داد: زمانی که آنها بزرگ شدند و وظیفه‌های خود را به خوبی فرا گرفتند، شما انتظار دارید آنها در کنار تیم بمانند و به همراه هم بتوانید جام‌های زیادی را بدست آورید. آنها باید قدر باشگاه را دانسته و پاسخ اعتماد باشگاه را بدهند. اگر بازیکنی به ۳۰ سالگی برسد، ممکن است ما آخرین قراردادمان را با او امضا کنیم. او در این سن می‌داند که نیاز به تغییر دارد. ما نیز به خاطر سیاست باشگاه در این موضوع، فروش او را مد نظر قرار می‌دهیم. در مورد تئو باید بگویم همواره مطمئن بوده‌ام که او قرارداد جدیدی امضا خواهد کرد. همواره به او مانند یک مرد آرسنالی نگاه کرده‌ام و می‌دانستم مشکل قرارداد او به زودی حل خواهد شد. او را به هیچ وجه در ژانویه نمی‌فروشیم. او متعلق به این باشگاه است و باید برای ماندن در این باشگاه متقاعد شود. دوست دارم پولی که تئو شایسته دریافت آن است به او پرداخت شود ولی معتقدم زمانی که می‌خواستیم او را بخریم، پول زیادی بابت او پرداخت کردیم. او به ما مدیون است زیرا ما مدت زیادی پای والکات ایستادیم، اکنون زمان آن فرا رسیده که تئو نیز دین خود را بپردازد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391