برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: با رفتن حقیقی ، فجر از لحاظ روحی ومدیریتی از هم پاشید!

جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۳ — گل

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز رفتن حقیقی از این تیم را ضربه سختی برای تیمش می داند

محمود یاوری و رضا حقیقی

محمود یاوری پنج شنبه شب در نشست خبری پیش از بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و فجر سپاسی اظهار کرد: مشکلات مالی سبب شد تا ما بازیکن خوبی مثل حقیقی را از دست بدهیم و این کار باعث شد تا ستون تیم فجر از لحاظ روحی و مدیریتی از هم پاشیده شود.

وی اظهار کرد: پست بازی حقیقی به گونه ای بود که می توانست به تیم بسیار کمک کند اما تمام تلاش خود را به کار می بریم تا نبود حقیقی را با انتخاب بازیکن جایگزین جبران کنیم.

یاوری در مورد اینکه بازیکنانش را تیمهای دیگر به راحتی جذب می کنند، گفت: متاسفانه این کار دارد اتفاق می افتد، بازیکنان ما را می برند هر چقدر هم که پول بدهند اما باز هم این تیم ما است که قربانی می شود، با وجود این رویانیان قضیه اش با این مسئله فرق دارد، او به ما کمک کرد زیرا ما مجبور هستیم حقوق و دستمزد بازیکنان را پرداخت کنیم. این در حالی است که منهای حقیقی، سایر بازیکنان دیگر فجر را خود یاوری در فهرست مازاد قرارداده بود!

وی ابراز امیدواری کرد تا دو تیم روز جمعه بازی خوبی داشته باشند و داور میدان به گونه ای سوت بزند که به سود هیچ تیمی نباشد.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با ابراز خرسندی از حضورش در شهر آبادان تصریح کرد: آبادان با داشتن بزرگ مردانی همچون مرحوم دهداری، سالیا و برمکی به عنوان اسطوره های فوتبال ایران و شاهین به عنوان یک مرکز فرهنگی برای مجموعه شاهینی های قدیم است و می توان گفت که «آبادان خانه شاهینی هاست».یاوری در مورد وضع بازیکنان تیمش بعد از بازی مقابل پرسپولیس تهران یادآور شد: ما ریکاوری کردیم تا بچه‌ها روز جمعه بتوانند به زمین بروند.

وی گفت: شناخت خوبی نسبت به تیم صنعت نفت آبادان داریم و برای بازی روز جمعه هم مصدوم و سه اخطاره نداریم، سه چهار مصدوم قبلی نیز به احتمال زیاد به این بازی می رسند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391