برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: تیم فجر موش آزمایشگاهی ورزش و جوانان فارس نیست

شنبه، ۹ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۸ — مهر

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: تیم فوتبال فجر موش آزمایشگاهی مسئولین ورزش و جوانان فارس نیست.

محمود یاوری

محمود یاوری عصر شنبه در نشست خبری بیش از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و پرسپولیس تهران در پاسخ به خبرنگار مهر در خصوص ادامه بازیهای این تیم در ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب افزود: طی مدت گذشته ۱۰ بازیکن تیم فجر به دلیل نامناسب بودن زمین چمن دستغیب مصدوم شدند اما به دلیل اینکه راه چاره وجود نداشت هیچگاه انتقاد نکردیم.

وی گفت: اگر قرار باشد بازیهای تیم فجر در ورزشگاه حافظیه انجام شودباید تمام بازیها در این ورزشگاه باشد و اگر هم قرار است به ورزشگاه شهید دستغیب برویم باید بازی با دو تیم استقلال و پرسپولیس نیز در این ورزشگاه انجام شود.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز ادامه داد: تیم ما گلادیاتور نیست که هر روز در یک زمین بازی کند و تنها برای امتحان کردن کیفیت زمین به ورزشگاه حافظیه بیاید.

یاوری تصریح کرد: وضعیت ما نیز باید مشخص شود و من گلایه خود را از مسئولین تربیت بدنی و هیئت فوتبال استان فارس اعلام کرده ام.

فجر درشیراز غریب است

یاوری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه حتی یک جلسه تمرین در زمین چمن حافظیه نداشته ایم، گفت: تیم فجر در شیراز غریب است و همانگونه که با تیم های مهمان برخورد می کنند با ما نیز برخورد می شود.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز افزود: طی چند روز گذشته اجازه کوچکترین تمرین در زمین چمن حافظیه به ما داده نشده و ما نیز مثل بازیکنان پرسپولیس با این زمین چمن غریبه هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شناخت کاملی از تیم پرسپولیس داریم، افزود: طی چند روز گذشته فیلم بازیهای تیم پرسپولیس را چندین بار بررسی کردیم و از تمام شگردهای این تیم مطلع شدیم.

یاوری ادامه داد: امروز تیم پرسپولیس یک تیم خانوادگی است و تا زمانی که مشکلی برای آنها پیش نیاید آنها موفق خواهند بود.

یاوری تصریح کرد: سعی می کنم اولین مشکل را در بازی فردا برای پرسپولیس ایجاد کنم.

دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و پرسپولیس تهران فردا ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظیه شیراز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391