برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: پرسپولیس ۳۵ میلیارد هزینه کردند ما ۲ میلیارد

یکشنبه، ۱۰ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۸ — فارس

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: زمین و زمان و حتی هواپیما هم به سود پرسپولیس بود.

محمود یاوری

محمود یاوری پس از شکست خانگی ۲ بر صفر برابر پرسپولیس در نشست خبری ابتدا به شوخی گفت ما خودمان هم قرمزیم!وی سپس ادامه داد: زندگی ادامه دارد. هفته پیش هم یک بازی کردیم تا مچ پا در آب بودیم بازیکنان ما مرد بودند اما اهل بازی نبودند. سر می‌خوردند. توپ اول هم همین اتفاق افتاد با آن گل شیرازه ما به هم ریخت. زمین و زمان و هواپیما هم برای پرسپولیس بود. این تیم چشم و چراغ ایران است اشکالی ندارد اما ما هم انسان هستیم. امروز روی این زمین بازی کردیم که ۸ هزار بلیت بیشتر بفروشند. زمین دستغیب از ورزشگاه تختی دورود بهتر است چرا مثل گوشت قربانی ما را این طرف و آن‌طرف کشیدند.

وی ادامه داد: حرفی ندارم، ۴ بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم و به داشته‌هایمان افتخار می‌کنم. بازی امروز بین دارا و ندار بود، ما ۲ میلیارد هزینه کردیم و پرسپولیس ۳۵ میلیارد تومان اگر پول‌ها را وسط می‌ریختند آنها برنده بودند. روز خوبی نداشتیم. پرسپولیس شایسته برد بود و ما هم نباید به این راحتی می‌باختیم. به داشته‌هایمان اعتقاد داریم، این بازی از پیش تعیین شده بود. باید زمان بگذرد تا ببینیم چه اتفاقی بیفتند. پرسپولیس در ۱۵ دقیقه اول خیلی خوب بود و ما این شرایط را پیش بینی نمی‌کردیم. این باخت برای ما یک تلنگر بود که مسئولان استان بیشتر توجه کنند. اگر فکری به حال تیم نکنند روزهای بدتری در انتظار ماست.

وی تصریح کرد: پول نداریم بازیکن جذب کنیم و بازیکن خوب هم با پول ما به فجر نمی‌آید. پرسپولیس بیشتر در چشم بود و بازیکنان هم به آنجا می‌روند و بازیکنان ما نتوانستند بازی خودشان را انجام بدهند. نیمه دوم می‌توانستیم گل بزنیم و برنده شویم.

یاوری در مورد تقسیم مساوی سکوها هیچ حرفی نزد، اما در ادامه گفت: امروز روز تیم ما نبود، توپ‌ها از گوشه راست آمد و گل شد. از ارزش‌های شیخ ویسی کم نمی‌شود چون دو سه موقعیت تک به تک گرفت. روزی بود که باید از این دروازه‌بان استفاده می‌کردم روز خوب ما نبود. مقصر من هستم. ۸۰ درصد پرسپولیس خوب بود و ۲۰ بازیکنان ما کوتاهی کردند و باید هماهنگ می‌شدند که نشدند. کریم انصاری فرد و رضایی گل زدند و دل همه شاد شد، مبارک باشد.

یاوری تاکید کرد: اگر دستغیب بازی می‌کردیم بهتر از اینجا بود. سهم مربی در این باخت ۹۹ درصد بود. شاید اگر بازی در دستغیب بود ما بازنده نمی‌شدیم. ۴ مصدوم می‌رسند و ۲ محروم هم داشتیم. نمی‌خواستم سفره دلمان را باز کنیم و مصدومیت جزیی از فوتبال است. جرات و جسارت داشتیم. غیرت باید مثال زدنی باشد. ممکن است باز مصدوم بدهیم. این چه چمنی بود که ما را به آن آوردند نمی‌دانم دشمنی بود یا نه؟!

وی در مورد اینکه چرا از مدافعان جوان بیشتر استفاده نمی‌کنید، گفت: بازیکن جوان داریم اما از آنها استفاده می‌کنیم. آینده دار هستند. اگر در خط حمله اشتباه کنیم می‌توان جبران کرد اما اگر در خط دفاع اشتباه کنیم نمی‌توان جبران کرد. هواداران نظر خودشان را می‌گویند. ما جز شش تیم دوم می‌مانیم که می‌تواند خیلی خوب باشد. یک بازی با استقلال داریم ولی یا اینجا یا دستغیب بازی برگزار شود. بازی که ساعت ۱۵ بود چرا ساعت ۱۴ برگزار شد. نمی‌دانیم؛ شاید نظر فدراسیون فوتبال بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391