برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: هواداران ذوب‌آهن مرا نمی‌شناسند

چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۸ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: با من و تیمم مانند یک غریبه برخورد کردند و این هیچ ایرادی ندارد چرا که یاوری را نمی‌شناسند.

محمود یاوری

محمود یاوری با اشاره به بازی تیمش در برابر ذوب‌آهن گفت: گلی که دریافت کردیم روی اشتباه فردی بود و به این تیم بابت برد تبریک می‌گویم.

وی تصریح کرد: امیدوارم فرهنگ ذوب‌آهن با یک برد تغییر نکند چرا که فرهنگ این تیم بسیار بهتر از این بوده و آنهایی که در گذشته مربی و مدیر این تیم بودند این فرهنگ سازی را به هواداران این تیم هم آموزش می‌دادند.

سرمربی تیم فجر سپاسی با اشاره به شعارهای تعدادی از هواداران ذوب‌آهن علیه خودش اضافه کرد: این پنج تا شش تماشاگر مشخص بود که از کجا خط گرفته‌اند و به آنها گفته شده بود که علیه ما فحاشی کنند.

وی تاکید کرد: این تماشاگران من را نمی‌شناسند اما پدرشان من را می‌شناسند و به همین دلیل برای فوتبال اصفهان متأسفم، چندین سال است که فوتبال ایران متحول شده و از حالت دو قطبی خارج شده و این تنها به دلیل وجود تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن است و ما باید نشان دهیم که فوتبال و فرهنگمان با یکدیگر رشد می‌کند.

یاوری اضافه کرد: متأسفم برای ذوب‌آهن و اهالی این تیم و خوشحالم که این تیم بازی مقابل ما را با برد پشت سر گذاشت اما این خوشحالی من از ته دل نیست چرا که در این بازی ما را آزرده کردند و باید بگویم آنهایی که من را در این فوتبال نمی‌شناسند و اینکه دستور از جای دیگر می‌گیرند را باید اصلاح کنیم.

وی گفت: روی صحبت من با کاظمی نیست چرا که این مربی یک غریبه و مهمان برای فوتبال اصفهان است روزی آمده و روزی هم می‌رود و روی صحبت من با کسانی است که این ساختار و برنامه را ترتیب داده بودند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی ادامه داد: به هیچ عنوان روز بازی با ذوب‌آهن روز خوبی برای فرهنگ فوتبال نبود.

وی افزود: نخستین مربی ذوب‌آهن در جام تخت جمشید بودم و تیمی که دهم بود را تحویل گرفته و سال بعد سوم تحویل دادم این تماشاگر این چیزها را یادش نمی‌آید و امیدوارم کسانی که به این هواداران خط می‌دهند حداقل به آنان بفهمانند یاوری کیست و با یک شب خراب نمی‌شود.

یاوری ادامه داد: با من و تیمم مانند یک غریبه برخورد کردند و این هیچ ایرادی ندارد.

وی تاکید کرد: در شیراز به کرباسچی سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن زنگ زدم و گفتم زمین اگر می‌خواهید در خدمت شما هستیم اما وی گفت به دلیل اینکه دیر می‌رسیم به زمین احتیاج نداریم و این در حالی است که بر خلاف هر سال زمین تمرین در اختیار ما قرار نگرفت و این هیچ اشکالی ندارد چرا که من جایی رفتم که دو زمین در اختیارم قرار گرفت زیرا آن‌ها مرا بسیار بهتر از این آدم‌ها می‌شناختند.

سرمربی تیم فجر سپاسی در ادامه به مسائل فنی تیمش در دیدار برابر ذوب‌آهن اشاره کرد و افزود: بازی خوبی بود تیم ما جوان است و تا جا بیفتد زمان می‌برد و فوتبال همین است و برد و باخت دارد.

وی با اشاره به مسائل مالی تیمش اضافه کرد: مشکل مالی نداریم و مدیرعامل تیم هم هر قولی که تاکنون داده بدان عمل کرده و کدام تیم است که ۴۸ درصد از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کرده باشد شاید ما به بازیکنان خود پول کمی بدهیم اما همین را هم به موقع پرداخت می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391