برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: ژوزه از ایران فرار کرد!

دوشنبه، ۴ دی ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۱ — قانون‌آنلاین

«ما می‌خواستیم به اندازه‌ای که او کار کرده دستمزدش را بدهیم، اما او نپذیرفت و یکطرفه قراردادش را فسخ کرد و رفت. پرونده‌ محکم حقوقی علیه وی تشکیل داده‌ایم و قطعا در آن پیروز خواهیم شد.»

محمد رویانیان

محمد رویانیان گفت: تا زمانی که بازیکن سالاری در پرسپولیس حاکم باشد بزرگ‌ترین مربیان دنیا هم نمی‌توانند در این تیم کار کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از شرایط حاکم بر این تیم گفت: مشکل پرسپولیس مربی نیست، تا وقتی فشارهای روحی و روانی، بازیکن سالاری، درخواست‌های متعدد پیشکسوتان و تماشاگران این تیم وجود دارد، بزرگ‌ترین مربیان دنیا هم نمی‌توانند در این تیم موفق باشند. با این وضعیت اگر مورینیو را هم به پرسپولیس بیاوریم، موفق نخواهد شد.

رویانیان با انتقاد از برخی پیشکسوتان پرسپولیس گفت: آنها از زمان حضورم تاکنون من را بیچاره‌ کرده‌اند!

رویانیان همچنین در مورد ترک مانوئل ژوزه از ایران گفت: پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره او از ایران رفت. ما جلسات متعددی برای حل و فصل این موضوع با یکدیگر داشتیم، اما به توافق نرسیدیم، او سرانجام از ایران فرار کرد. ما نمی خواستیم کار به اینجا بکشد، اما از این پس یک پرونده‌ حقوقی تشکیل خواهد شد و دو سالی درگیر این موضوع خواهیم شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که عملکرد ژوزه در نیم فصل اول رضایت بخش نبود، گفت: ما می‌خواستیم به اندازه‌ای که او کار کرده دستمزدش را بدهیم، اما او نپذیرفت و یکطرفه قراردادش را فسخ کرد و رفت. پرونده‌ محکم حقوقی علیه وی تشکیل داده‌ایم و قطعا در آن پیروز خواهیم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391