برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار کمیته انضباطی: فوتبال جریمه ۵ میلیونی عابدینی

شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

کمیته انضباطی فوتبال رای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

امیر عابدینی

این احکام به شرح زیر است:

**جریمه پنج میلیونی امیرعابدینی

با توجه به حکم اعلام شده درباره تیم داماش که شامل دو هفته محرومیت از حضور تماشاگران در بازیهای خانگی و پرداخت دو میلیون تومان شده بود، مدیرعامل داماش درخواست رسیدگی مجدد داد. با توجه به شرایط موجود، نشانه هایی از اصلاح در تیم داماش در بازیهای مقابل سایپا و مس کرمان دیده شد که هر چند مدیرعامل تیم داماش با گفت و گوهایشان در رسانه های دیداری و شنیداری مرتکب تخلفاتی شده است اما این حکم به حالت تعلیق درآمد و در نهایت محرومیت موجود در پرونده به جریمه نقدی تبدیل و باشگاه داماش گیلان به پرداخت سی میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود. همچنین مدیرعامل باشگاه داماش گیلان به خاطر تخلفاتی که داشته به کمیته انضباطی دعوت شد که حضور نیافت.در نهایت ایشان به پرداخت مبلغ ۵ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد. رای امیرعابدینی در کمیته استیناف قابل تجدید نظر بوده و در سایر موارد قطعی و لازم الاجراست.

**رای کمیته انضباطی درباره مطالبه از خارجی ها

پس از شکایت میروسلاوبلاژویچ، دراکو دراژیچ و آنتونیو شیشیچ از باشگاه مس کرمان به خاطر مطالبه وجه، پس از بررسی پرونده در جلسات کمیته انضباطی با حضور وکلای طرفین، با ارائه توافق نامه بین طرفین، مقرر شد ۱۱۷۰۰۰ دلار باقیمانده طلب خواهان‌ها تا تاریخ ۸ آذر ۹۱ پرداخت شود و در صورت عدم پرداخت بر اساس توافقنامه باشگاه مس کرمان باید مبلغ ۱۹۵۰۰۰ دلار بابت بدهی پرداخت کند. کمیته انضباطی اعلام می‌کند مفاد سازش نامه نسبت به طرفین معتبر و رای صادره قطعی است.

**رای درباره تاخیر در ورود تیم ها

در دو دیدار پرسپولیس و فولاد و همچنین استقلال و پیکان که در تاریخ های ۱۱ دی ماه و ۱۰ بهمن ماه ۹۱ برگزار شد، فولاد خوزستان در نیمه اول با دو دقیقه تاخیرواین تیم در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر وارد میدان شد که ۱۵ میلیون ریال جریمه می شود. پرسپولیس هم در نیمه دوم با سه دقیقه تاخیر وارد زمین شد که در نهایت ۹ میلیون ریال جریمه شده است.
در بازی استقلال و پیکان هم پیکان در شروع نیمه دوم با ۵ دقیقه تاخیر وارد میدان شد که به پرداخت ۱۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. آرای صادره قظعی و لازم الاجرا هستند.

**سپاهان سه میلیون تومان جریمه شد

بر اساس گرارش ناظر بازی و داور بازی در دیدار تیم های فجر و سپاهان، در هفته ۲۴ لیگ برتر در شیراز، در دقیقه ۸۰ تماشاگران منتسب به سپاهان، تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس، تیم سپاهان به پرداخت مبلغ سه میلیون تومان جریمه نقدی مجکوم شد.رای صادره قطعی و لازم الاجراست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391