برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درصورت منع فعالی تدرتیمهای باشگاهی ایران،عقیلی میتواند به CAS شکایت کند

چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۱۷ — گل

هر چند عقیلی اردوی تیم ملی را ترک کرده و باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور پیدا کند ولی فدراسیون به هیچ عنوان حق محرومیت او از عضویت در تیمهای داخلی را ندارد

هادی عقیلی

به دنبال ترک هادی عقیلی از اردوی تیم ملی،بحث احتمال محرومیت او از عضویت در تیمهای داخلی مطرح شده است.

هر چند عقیلی اردوی تیم ملی را ترک کرده و باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حضور پیدا کند ولی فدراسیون به هیچ عنوان حق محرومیت او از عضویت در تیمهای داخلی را ندارد.تیم ملی زیر مجموعه فدراسیون محسوب می شود و فدراسیون فوتبال می تواند برای همیشه از حضور او در تیم ملی جلوگیری کند ولی امکان منع فعالیت های عقیلی در فوتبال ایران وجود ندارد.

یک بازیکن فقط در سه صورت می تواند از طریق فدراسیون محروم شده و کلیه فعالیت هایش لغو شود.یک بازیکن برای لغو فعالیت هایش یا باید تبانی کرده باشد،یا باید دست به خرید و فروش بازیکن برای تبانی زده باشد یا اینکه بیشتر از سه بار دوپینگ کند.در این شرایط فدراسیون می تواند کلیه فعالیت های او را لغو کند.

عقیلی که حالا اردوی تیم ملی را ترک کرده است،از طریق فدراسیون می تواند برای حضور در تیم ملی محروم شود.البته اگر فدراسیون او را از عضویت در تیم های باشگاهی در ایران هم منع کند،عقیلی می تواند به دادگاه CAS در لوزان سوئیس شکایت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391