برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آلومینیوم دهمین تیمی که سرمربی ابتدای فصلش را نخواست

چهارشنبه، ۲۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۶ — گل

آلومینیوم هرمزگان هم از جمله تیم های نیمه دوم جدول بود که تا هفته بیست و پنجم پای سرمربی اش ایستاد اما بالاخره میثاقیان برکنار شد تا تعداد تیم هایی که در طول فصل دست به تغییر در ک

تیم داماش گیلان و تیم آلومینیوم هرمزگان

با برکناری اکبرمیثاقیان از سمت سرمبیگری تیم آلومینیوم هرمزگان معادله مدیرانی که به مربیان منتصب ابتدای فصل شان اعتماد نمی کنند در جهت منفی آن سنگین تر شد. حالا فقط ۸ تیم مانده اند که با همان سرمربی ابتدای فصل خود ادامه می دهند که این مساله با جایگاه این تیم‌ها در جدول متاسب است:استقلال،سپاهان،تراکتورسازی،فولاد و نفت تهران پنج تیم بالای جدول از ابتدا با قلعه نویی،کرانچار،اولیویرا،فرکی و ابراهیم زاده ادامه داده اند و تا پایان فصل هم با همین مربیان کارخواهند کرد مگر اینکه اتفاق خاصی پیش بیاید و یکی از آن اتفاقات نادر فوتبالفارسی را شاهد باشیم.
در نیمه بالایی جدول تیم های ملوان و صبای قم دو تیمی هستند که در کادر فنی خود تغییراتی داشته اند که البته در مورد صبا ترک ناگهانی تیم از سوی یحیی گل محمدی مدیران این باشگاه را لاجرم به تغییر در راس کادر فنی کردو شاید مدیران صبا را نباید جزو مدیران بی حوصله به حساب بیاوریم.
اما نکته ویژه این بررسی به تیم سایپا و مدیران این باشگاه بر می گردد.
سایپا تنها تیم در بین تیم های نیمه پایینی جدول است ک در کادر فنی اش تغییراتی نداده و با وجود نوسان بسیاردر نتیجه گیری و تغییرات مدیریتی در باشگاه ،مجتبی تقوی و همکارانش از ابتدای فصل نارنجی های البرز را هدایت می کنند.
راه آهن تیم دهم جدول هم که در مرز نیمه پایینی جدول ایستاده همچنان با علی دایی و کادر دلخواهش ادامه می دهد و بعید است صندلی دایی در این تیم سست شود.
آلومینیوم هرمزگان هم از جمله تیم های نیمه دوم جدول بود که تا هفته بیست و پنجم پای سرمربی اش ایستاد اما بالاخره میثاقیان برکنار شد تا تعداد تیم هایی که در طول فصل دست به تغییر در کادر فنی خود زده اند به ۱۰ برسد.
باید دید تا پایان فصل مربی دیگری برکنار خواهد شد یا نه؟فکر می کنید کدامیک ار مربیان تیم های میانه یا پایین جدول در خط برکناری هستند و البته کدامیک از مدیران لیگ برتری به شوک دوباره و تغغیرات کلی در ۹هفته پایانی لیگ می اندیشند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391