برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اشجاری: از نکونام گنده تر نیستم که استراحتم اینقدر مشکل ساز شده،مسئولان استقلال را نمی بینم که پولم را بگیرم!

یکشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۲ — گل

از روزی که آمدم مدام می گویند امروز و فردا چکت پاس می شود. هنوز زمان پاس شدن چکم نرسیده

حسن اشجاری

حسن اشجاری در بازی استقلال مقابل پیکان استراحت کرد و در ترکیب آبی‌ها غیبت داشت. اشجاری در این رابطه می گوید:« فکر می کنم به جای تیم ملی و صحبت درباره تمرینات این تیم بازی نکردن من مقابل پیکان به بحث اصلی فوتبال ایران تبدیل شده. کسی نمی گوید چرا اشجاری به تیم ملی دعوت نشده اما همه می گویند چرا مقابل پیکان بازی نکرده. مگر در قراردادم نوشته که همیشه فیکس بازی کنم؟ انگاربازی نکردن من که به خاطر استراحت هم بود به مشکل اصلی فوتبال ایران تبدیل شده. کسی نمی گوید قلعه نویی به اشجاری استراحت داده. مزدک میرزایی در گزارش می گوید اشجاری به علت بازی ضعیف در داربی نیمکت نشین شده. اصلا به کسی چه ربطی دارد که من بازی نکرده ام؟ ۸ بازی فیکس بودم، کسی حرفی نزد . تا که یک بازی استراحت کردم همه از نیمکت نشینی من حرف می زنند. من روز بازی با پیکان شمال بودم. چطور می گویند نیمکت نشین بودم؟ اصلا مگر پژمان منتظری، علی حمودی و جواد نکونام هم مقابل پیکان نبودند نیمکت نشین بودند؟ گنده تر از نکونام نیستم که استراحتم اینقدر مشکل ساز شده.» اشجاری در ادامه می گوید:« مهم تفکرات قلعه نویی است که به چه کسی استراحت بدهدو به چه کسی نه. هر کس به من زنگ زده پرسیده چرا نیمکت نشین بودی. از سرمربی بپرسید چرا نبودم تا به حرف من برسید. من استراحت بودم و امیرخان گفت به اصلی‌ها استراحت می دهم. در ۸ بازی که خوب بودم کسی آمد بگوید خوب بازی کردی که حالا همه از بازی نکردن من می پرسند؟ من انتقادات منطقی را قبول دارم اما برخی می خواهند بازیکن را خراب کنند.»
اشجاری در ادامه می گوید:« قلعه نویی تشخیص داد که روبروی پیکان استراحت کنم. نه دعوایی کردم و نه اعتراضی. وقتی به امثال سیاوش اکبرپور، کیانوش رحمتی و جواد نکونام استراحت می دهند یا از انها برخی مواقع استراحت نمی کنند انوقت من بیایم و اعتراض کنم؟ ۸ بازی من بازی کردم و بقیه یا نیمکت نشین بودند یا روی سکو. آیا کسی پرسید چرا فلانی بازی نمی کند؟ »

اشجاری معتقد است می توانسته در لیست تیم ملی باشد. او می گوید:« از تیم ما خیلی های دیگر می توانستند در لیست کی روش باشند. شما لیست تیم ملی را نگاه کنید. ۳۰ بازیکن هستند که مدام جا به جا می شوند. من درباره هم پستی هایم حرفی نمی زنم اما معتقدم کی روش اصلا مرا نگاه هم نمی کند. اگر قرار بود دعوت شوم زودتر از اینها و حتی زمانی که در سپاهان بازی می کردم دعوت می شدم»
اشجاری درباره مشکلات مالی استقلال می گوید:« از روزی که آمدم مدام می گویند امروز و فردا چکت پاس می شود. هنوز زمان پاس شدن چکم نرسیده. ضمن اینکه هیچ یک از مسئولان باشگاه جز امیری را نمی بینم که پولم را بگیرم یا درباره مشکلات مالی حرف بزنم. »

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391