برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی:کارمند وزارت ورزش هستم و مطیع،هنوز چیزی به فدراسیون ابلاغ نشده است

دوشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۳۱ — فارس

نائب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کارمند وزارت ورزش هستم و مطیع قانون خواهم بود.

هادی آیت اللهی

هادی آیت‌اللهی که در تمرین امروز تیم ملی فوتبال حاضر شده بود، در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه وضعیتش برای فعالیت در فدراسیون فوتبال چگونه می‌شود، عنوان کرد: من کارمند وزارت ورزش هستم و هر تصمیمی که وزارت بگیرد، مطیع قانون خواهم بود. هنوز چیزی به من ابلاغ نشده و در این مورد اطلاعی ندارم.

وی در مورد مشکلات مالی فدراسیون و اینکه اسپانسری وجود ندارد، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی چه کسی می‌تواند اسپانسر جذب کند ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم و شرایط برای ما هم اینگونه است.

نائب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است تاج نائب رئیس اول فدراسیون شود و دوباره مجمع برگزار شود، تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد اینگونه باشد دنبال حاشیه هم نباشید. من به هر حال کارمند وزارت ورزش هستم. فدراسیون درخواست داده است و اگر وزارت این موضوع را تمکین کند که من خواهم ماند در غیر آن صورت اگر آنجا هم باشم، فرقی نمی‌کند.

آیت‌اللهی درباره دیدار با لبنان گفت: فوتبال است و توپ گرد و احتمال دارد هزار تا چرخ بخورد. باید بازی قبل را فراموش کنیم و در این دیدار بازی خود را انجام دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391