برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت اللهی: ماموریتم در فوتبال ۲۰ بهمن تمام می شود

سه‌شنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۲ — مهر

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال تایید کرد ماموریتش در فوتبال تنها تا ۲۰ بهمن‌ماه اعتبار دارد و برای ادامه فعالیتش در فدراسیون منتظر پاسخ وزارت ورزش است.

هادی آیت اللهی

هادی آیت اللهی که سال‌هاست به عنوان مامور سازمان تربیت بدنی و پس از آن وزارت ورزش در فوتبال حضور دارد به روزهای پایانی دوران ماموریتش نزدیک شده و با توجه به مشکلاتی که بین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال وجود دارد بعید است با ادامه حضور وی در این فدراسیون موافقت شود.

نایب رییس فدراسیون فوتبال و رئیس هیات فوتبال استان فارس تاکید کرد که ماموریتش در فوتبال به طور رسمی روز ۲۰ بهمن ماه به پایان می رسد و او منتظر تصمیم نهایی وزارت ورزش و جوانان خواهد بود.

آیت اللهی در این باره&#۱۶۰; گفت: هنوز مشخص نیست که از فدراسیون فوتبال جدا خواهم شد یا نه، چرا که تا این لحظه چیزی به ما ابلاغ نشده است.

وی با بیان این که فدراسیون فوتبال درخواست تمدید ماموریتش را ارائه کرده است، افزود: فدراسیون فوتبال دنبال کارهاست و در این باره نیز درخواست رسمی خود را برای ادامه حضورم در فوتبال به ورزارت ورزش ارائه کرده که باید منتظر پاسخ وزارت در این رابطه باشیم.

نایب رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که در صورت عدم موافقت با این خواسته فدراسیون، آیا به بدنه وزارت ورزش بازخواهد گشت، خاطرنشان کرد: بالاخره باید ببنیم که چه شرایطی پیش می آید و فعلا نمی توان در این باره اظهار نظر کرد. من خودم با توجه به مسئولیتی که پذیرفتم علاقمند هستم تا این وظیفه را به سرانجام برسانم ولی همه چیز به تصمیم وزارت ورزش باز می گردد.

آیت اللهی همچنین درباره این موضوع که فدراسیون فوتبال برای وی درخواست مرخصی بدون حقوق از وزارت ورزش کرده است هم گفت: چنین چیزی صحت ندارد و فدراسیون به طور قانونی پیگیر کارهاست تا خللی در امور این فدراسیون به وجود نیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391