برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزیان: رحمتی ونیلسون دریک سطح هستند،عابدزاده سنگربان ما در استادیوم آزادی است

سه‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۹ — گل

رضا فوق العاده بچۀ خوبی است که درتیم بزرگی مانند سپاهان ودرجام باشگاههای آسیا بازی کرده،البته به او حق می دهم ناراحت شود

سعید عزیزیان

تازمانیکه سعیدعزیزیان مربی دروازه بانهای پرسپولیس نشده بود درخصوص نیلسون نظرچندان مثبتی نداشت اما حضورمستقیم درتمرینات پرسپولیس باعث تغییرعقیدۀ عزیزیان شده تا جاییکه اونیلسون را یک دروازه بان حرفه ای وششدانگ می داند .عزیزیان به گل گفت:
*درخصوص دروازه بانهای تیم وآمادگی آنها قبل ازدربی صحبت کنید؟
_ببینید نیلسون واقعا حرفه ای است وی حرفه ای تمرین وزندگی می‌کند فکرش هم حرفه ای است.با آنکه نیلسون ۳۶،۳۷ سال سن دارد اما واقعا زحمت می کشد وآماده است.ازسوی دیگررضامحمدی وامیرعابدزاده درپرسپولیس حضوردارند که این دونفرجزودروازه بانهای با آتیه و خوش اخلاق کشورما بشمارمی روند که جای پیشرفت دارند هردوی این دروازه بانها نیزمی دانند که نیلسون واقعا آماده است وزحمت می کشد.

*اما شما قبل ازحضوردرپرسپولیس نظردیگری داشتید ومی گفتید نیلسون درحد پرسپولیس نیست ومدام ازگردان حمایت می کردید؟
_من نگفتم نیلسون درحد پرسپولیس نیست.قبل ازاینکه ازنزدیک شاهد کاردروازه بانهای تیم باشم طی چهار،پنج سال گذشته بازیهای شهاب گردان را دیده بودم اما هیچ وقت ازنزدیک با نیلسون کارنکرده بودم وقتی نیلسون مصدوم شد گفتم باید گردان به میدان برود زیرا نیلسون مصدوم است وباید استراحت کند اما تازمانیکه خودتان ازنزدیک عملکرد نیلسون را ببینید متوجه حرفهای من می شوید او واقعا دروازه بان ششدانگی است.شاید قبلا اشتباه می دیدم اما فقط می گفتم اومصدوم است ونباید آسیب دیدگی اش تشدید شود.
*چرا رضامحمدی ازلیست ۱۸ نفرۀ بازی با داماش خط خورد؟ آیا این قضیه اورا ناراحت نمی کند؟
_رضامحمدی هم می داند که نیلسون دروازه بان خوبی است واین قضیه اورا نگران نمی کند،درقرارداد هیچ دروازه بانی هم نوشته نشده که کدام یک دروازه بان دوم وسوم هستند بلکه مربی تشخیص می دهد چه کسی دروازه بان فیکس وکدام یک ذخیره می باشند. محمدی حرفه ای است ونشنیدم که ابرازناراحتی کند.اگرهم احساس کنم اوبابت خط خوردن ازلیست ۱۸ نفره ناراحت است ،با اوصحبت می کنم تا مشکلش حل شود.رضا فوق العاده بچۀ خوبی است که درتیم بزرگی مانند سپاهان ودرجام باشگاههای آسیا بازی کرده،البته به او حق می دهم ناراحت شود زیرا بازیکن باید ازعدم حضوردرمیدان ونیمکت نشینی ناراحت شود واگرشاکی نشود آن وقت جای تعجب دارد.
*اینکه می گویند درخصوص دروازه بانهای دوم وسوم چرخشی عمل می کنید چقدرصحت دارد؟
_چرخشی خیر،ازآن جا که رضامحمدی ازتجربۀ بالایی برخورداراست می تواند درشهرستانهاوبازیهای خارج ازخانه کنارتیم باشد تا اگر خدای نکرده برای نیلسون مشکلی پیش بیاید یا مصدوم شود به میدان برود همچنین امیرعابدزاده به علت تجربۀ کم می تواند دراستادیوم آزادی کسب تجربه کند تا روحیه اش بالاتربرود.ازبابت این موضوع نیزمشکل خاصی وجودندارد واینکه کدام یک ازدروازه بانها درتهران یا شهرستان می تواند کنارتیم باشد را مربی تشخیص می دهد.
*دردربی کدام یک ازدروازه بانها ذخیرۀ نیلسون هستند؟
_معلوم نیست،هردروازه بانی خوب تمرین کند به لیست اضافه می شودودراین خصوص گل محمدی نظراول وآخررا می دهد.
*برندۀ دربی کدام تیم خواهد بود؟
_ما می خواهیم علاوه برارائۀ یک بازی خوب وتماشاگرپسند هم امتیازاین دیداررا ازآن خودکنیم تا به وضعیتمان درجدول سروسامان بدهیم حتم بدانید گل محمدی وبقیۀ اعضای کادرفنی برای دربی راهکارهایی دارند که اگربتوانیم این شیوه‌ها رااجرا کنیم گرفتن هر۳ امتیازدوراز دسترس نیست.
*گلزنان دربی؟
_ازبین هادی نوروزی،کریم انصاریفرد وغلام رضارضایی می توانند گلزنان ما در دربی باشند.
*اگربخواهید مهدی رحمتی ونیلسون را مقایسه کنید کدام یک را بهترمی دانید؟
_مهدی رحمتی گلرملی ما است که ازفاکتورهای مثبت زیادی بهره می برد ازطرفی نیلسون هم فاکتورهای مثبت دیگری مخصوص خودش دارد.هردو زحمت کش وجزودروازه بانهای حرفه ای بشمارمی روند ودریک سطح هستند.
*وپیش بینی دربی؟
_امیدوارم ما بتوانیم برندۀ دربی باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391