برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بابازاده: خداحافظی رحمتی تاثیری در دربی ندارد

دوشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۰ — گل

پرسپولیس هم چند هفته ای است شرایط خوبی پیدا کرده است و تغییرات مثبتی را در این تیم شاهد بودیم. به نظرم دربی زیبایی را تماشا خواهیم کرد

مهدی رحمتی

به عقیده مربی دروازبانان تیم فوتبال استقلال تصمیم رحمتی بر عملکرد او در دربی تأثیر گذار نیست.
به نقل ار اوج ،حمید بابازاده درباره دربی ۷۶ اظهار داشت: خوشبختانه استقلال در آستانه دربی شرایط خوبی دارد و بازیکنان از درک بالایی نسبت به این بازی برخوردارند. در دربی آنچه بیش از هر چیز مهم است شرایط روحی و روانی بازیکنان است.وی افزود:برای برد به زمین خواهیم رفت تا سه امتیاز این بازی حساس را به دست آوریم. پرسپولیس هم چند هفته ای است شرایط خوبی پیدا کرده است و تغییرات مثبتی را در این تیم شاهد بودیم. به نظرم دربی زیبایی را تماشا خواهیم کرد.
مربی دروازبان های استقلال درباره خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی گفت:این یک تصمیم شخصی بوده است و حتما رحمتی برای این تصمیم دلایلی داشته است.
بابازاده در پاسخ به این پرسش که آیا این تصمیم رحمتی بر عملکرد او در دربی تأپیر منفی خواهد گذاشت یا خیر عنوان کرد: تصمیم رحمتی بر عملکرد او در دربی تأثیر گذار نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391