برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمله عجیب دربحث کارشناسی: کارشناسی را بگذاریم برای اهل فن

پنجشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۳۰ — گل

بازی جذاب رئال مادرید - منچستر یونایتد با ۴۲ موقعیت گل ونکات مهم فنی ، به بحث کارشناسی رضا جاودانی و حمیدرضا صدر رسید

حمیدرضا صدر

دو چهره صدالبته دوست داشتنی که خب ، مدتهاست کارشناسی این برنامه را قرق کرده اند.
طبعا ما ، مثل همه بینندگان به دنبال کشف هایی تازه از لابه لای پاس‌ها ، حرکات ، و دریبل‌ها بودیم . والبته کمی سفید خوانی . کاری که کارشناسان با نورانداختن روی نقاط دیده نشده انجام می دهند.
اما ...
بحث جاودانی - صدر با اشاره به یک نکته داوری و طبق انتظار یک مثال تاریخی از همین صحنه (بازی معروف برزیل سوئد در جام ۷۸) آغاز شد و سپس جاودانی با به زبان اوردن یک جمله عجیب بحث را تمام کرد. او گفت:نکات کارشناسی بازی بماند برای اهل فن . بعد سوالاتی از پیش آماده شده ، درباره فرگوسن و مورینیو ، رونالدوی منچستر و رئال و چند نکته دیگر را پرسید که البته جوابهای جالبی به همراه داشت اما خب چه ارتباطی داشت به این مسابقه؟
ما در انتظار بحث بودیم. صحبت درباره کبفبت بازی . تزها و آنتی تزها . اوزیل . ولبک . واران متزلزل . تغییرات تاکتیکی . پرس اول بازی . کاگاوای آسیایی و...
مرور بر شکل پوشش بازی از طرف شبکه هایی مثل الجزیره می تواند در این زمینه کارگشا باشد جناب شبکه سوم سیما.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391