برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمله عجیب دربحث کارشناسی: کارشناسی را بگذاریم برای اهل فن

پنجشنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۳۰ — گل

بازی جذاب رئال مادرید - منچستر یونایتد با ۴۲ موقعیت گل ونکات مهم فنی ، به بحث کارشناسی رضا جاودانی و حمیدرضا صدر رسید

حمیدرضا صدر

دو چهره صدالبته دوست داشتنی که خب ، مدتهاست کارشناسی این برنامه را قرق کرده اند.
طبعا ما ، مثل همه بینندگان به دنبال کشف هایی تازه از لابه لای پاس‌ها ، حرکات ، و دریبل‌ها بودیم . والبته کمی سفید خوانی . کاری که کارشناسان با نورانداختن روی نقاط دیده نشده انجام می دهند.
اما ...
بحث جاودانی - صدر با اشاره به یک نکته داوری و طبق انتظار یک مثال تاریخی از همین صحنه (بازی معروف برزیل سوئد در جام ۷۸) آغاز شد و سپس جاودانی با به زبان اوردن یک جمله عجیب بحث را تمام کرد. او گفت:نکات کارشناسی بازی بماند برای اهل فن . بعد سوالاتی از پیش آماده شده ، درباره فرگوسن و مورینیو ، رونالدوی منچستر و رئال و چند نکته دیگر را پرسید که البته جوابهای جالبی به همراه داشت اما خب چه ارتباطی داشت به این مسابقه؟
ما در انتظار بحث بودیم. صحبت درباره کبفبت بازی . تزها و آنتی تزها . اوزیل . ولبک . واران متزلزل . تغییرات تاکتیکی . پرس اول بازی . کاگاوای آسیایی و...
مرور بر شکل پوشش بازی از طرف شبکه هایی مثل الجزیره می تواند در این زمینه کارگشا باشد جناب شبکه سوم سیما.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391