برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی فوتبال ساحلی شدند

پنجشنبه، ۱۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۳۱ — فارس

دبیرکل فدراسیون فوتبال، با ارسال نامه ای به هیئت‌های فوتبال استان‌ها، استانداردهای برگزاری لیگ فوتبال ساحلی را اعلام کرد.

مهدی محمد نبی

مهدی محمد نبی، با ارسال نامه‌ای به هیئت‌های فوتبال استان‌ها و باشگاه‌های فوتبال، از آنها خواست تا با توجه به سیاست‌های فدراسیون که کمک به توسعه هرچه بیشتر رشته فوتبال ساحلی در کشور می‌باشد، باشگاه‌ها با توجه و رعایت نکات زیر به توسعه استانداردهای معتبر بین المللی برای ارتقای این رشته در کشور اقدام کنند:

۱. کلیه باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات کشوری باید دارای پروانه تاسیس و مجوز فعالیت رسمی از اداره کل ورزش و جوانان استان ذیربط و مدارک مستند از اداره ثبت شرکت‌ها، مبنی بر ثبت باشگاه و ارائه مدارک مستند جهت حضور در مسابقات فصل ۹۳-۹۲ به کمیته فوتبال ساحلی باشند.

۲. در صورتیکه باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات دارای تیم لیگ برتر فوتبال باشند بند ۱ در هنگام اخذ مدارک مورد نیاز نخواهد بود.

۳. ارائه مدارک مستند مبنی بر مالکیت زمین اختصاصی یا استیجاری استاندارد برای انجام تمرینات و مسابقات فصل مربوطه که به تائید هیئت فوتبال همان استان و فدراسیون فوتبال رسیده باشد.

همچنین کلیه نواقص ورزشگاه‌های فوتبال ساحلی باید طبق استانداردهایی که از سوی این کمیته اعلام شده بود، تا قبل از شروع فصل ۹۳ -۹۲ رفع گردد در غیر اینصورت پس از بازدید نماینده فدراسیون از برگزاری مسابقه در آن ورزشگاه ممانعت به عمل خواهد آمد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391