برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بائو: خیلی‌ها می‌توانستند در لیست ۱۸ نفره نباشند، ناراحتم که بازی نکردم اما نه از قلعه‌نویی!

شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۸ — فارس

هافبک تیم استقلال گفت: در بازی روز گذشته خیلی‌ها می‌توانستند در لیست ۱۸ نفره نباشند اما من به تصمیم مربی احترام می‌گذارم و از او ناراحت نیستم.

میثم  بائو

میثم بائو در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص خط خوردنش از فهرست استقلال و دربی ۷۶ صحبت های زیر را مطرح کرد:

بازی را دیدی؟

بله.فکر می کنم بازی دلچسبی برای استقلال نبود. نیمه اول بازی کمی متعادل بود اما در نیمه دوم پرسپولیس کمی بهتر بازی کرد. البته نباید از زحمات بازیکنان استقلال گذشت و آنها با دوندگی زیاد نگذاشتند پرسپولیس به هدفش برسد.

ظاهرا در آخرین لحظات از فهرست ۱۸ نفره کنار رفتی؟

همینطور است. روز بازی به ما گفتند که در لیست نیستی و من هم به تصمیم سرمربی احترام گذاشتم. به خانه رفتم و دو کیلو تخمه خریدم و خوردم و بازی را تماشا کردم.

تماشای بازی از تلویزیون برایت سخت نبود؟


سخت که بود و خداوکیلی خیلی ناراحت بودم چون هم در پرسپولیس بودم و هم در استقلال.حتی نیم فصل اول را هم در دربی بازی نکردم و از این بابت ناراحت شدم اما این را بگویم از قلعه نویی ناراحت نیستم چون من حرفه ای فکر می کنم و به تصمیم سرمربی احترام می گذارم.

اگر بازی می کردی حتما خیلی انگیزه داشتی؟

دوست داشتم بازی می کردم. چون خیلی انگیزه داشتم اما نبودنم را هم به فال نیک می گیرم.شاید قسمت بوده که من نباشم.

البته قلعه نویی گفت که برای انتخاب ۱۸ نفر کار خیلی سختی داشت...

من هم از امیر خان ناراحت نیستم. باید به او حق داد. البته می توانست قرعه بیرون ماندن به نام من نباشد. خیلی های دیگر می توانستند در لیست ۱۸ نفره نباشند اما من باز هم می گویم که به تشخیص سرمربی احترام می گذارم.

آینده را چطور می بینی. استقلال می تواند قهرمان شود؟

تمام بازی‌ها مثل فینال است اما اگر بازی های تهران را ببریم کارمان راحت تر می شود. من فکر می کنم قهرمانی با این شرایط دور از دسترس نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391