برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیانیه کانون داوران فوتبال: لطفا از اتهام‌زنی به داوران خودداری کنید

جمعه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۲ — فارس

کانون داوران فوتبال ایران با انتشار بیانیه‌ای از داوران فوتبال حمایت کرد و از مسئولان، بازیکنان و مربیان خواست که به داوران اتهام و افترا نزنند.

کانون داوران فوتبال بیانیه‌ای در حمایت از داوران به شرح زیر منتشر کرد:

«با توجه به هجمه‌های اخیر و ایراد تهمت و افترا به داوران فوتبال از سوی برخی از مسئولین، مربیان و بازیکنان تیم‌ها، کانون داوران فوتبال وظیفه خود می‌داند که اعلام کند این جنجال‌سازی علیه داوران که یکی از ۲ رکن بازی فوتبال هستند و هیچ بازی نمی‌تواند بدون داور برگزار شود، قطعا به ضرر کل فوتبال کشور خواهد بود.

شکستن حرمت و احترام داوری نه تنها کمکی به بهبود و پیشرفت فوتبال نخواهد کرد بلکه این امر موجب یاس و نا‌امیدی علاقمندان به داوری و در نتیجه ایجاد خلاء در این رکن بازی فوتبال خواهد شد.

علاقمندان فهیم فوتبال خود آگاه هستند این حملات به داوری نمی‌تواند حمله کنندگان را از مسئولیت و اشتباهات خود در مدیریت و هدایت تیم‌ها مصون بدارد.

البته این بیانیه قصد ندارد اشتباهات داوری را که در سرتاسر دنیا و هر روزه در مسابقات مهم فوتبال توسط حتی داوران بزرگ دنیا رخم می‌دهد توجیه کند.

کانون داوران فوتبال ضمن دعوت از داوران برای افزایش تمرکز و هوشیاری خود و به حداقل رساندن اشتباهات داوری، از همه دست‌اندرکاران تیم‌ها درخواست می ‌کند در مصاحبه‌های خود از ایراد تهمت و افترا به داوران شریف و زحمت‌کش خودداری نموده و ایرادات و اشتباهات داوری را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری کنند.

ضمنا از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تقاضا دارد نسبت به اتهام زنندگان قاطعیت بیشتری مبذول داشته و تنبیهات انضباطی در خور آنان اعمال گردد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391