برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنان مس به تمرین بازگشتند

یکشنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۰۵ — گل

ظاهرا مشکل مس همچنان هماند بندهای عجیب و غریبی است که در متمم قراردادها وجود دارد و گاهی موجب می شود که بی حساب یک بازیکن به پول کلانی برسد و...

تیم مس کرمان

جلسه روز گذشته بازیکنان و مدیریت باشگاه مس نتیجه بخش بوده است و در پایان این جلسه طولانی بازیکنان راضی شده اند که به تمرینات تیم بازگردند.
مشکل در باشگاه مس از آنجا آغاز شد که بازیکنان اصلی تیم فوتبال مس به دلیل مشخص نبودن وضعیت پرداخت متمم قراردادهای خود حاضر نشدند در تمرینات جمعه و شنبه شرکت کنند. با توجه به اینکه بحث قراردادها و متمم های آن یکبار در زمان برکناری قاسمپور به شدت برای باشگاه مس مشکل درست کرده بود، هواداران مس بیم به وجود آمدن مشکلات بزرگتری در باشگاه خود از این طریق داشتند که ظاهرا این مسئله فعلا ختم به خیر شده است اما تا چه حد آتش این ماجرا زیر خاکستر روشن مانده باشد در هفته های آتی مشخص خواهد شد ظاهرا مشکل مس همچنان هماند بندهای عجیب و غریبی است که در متمم قراردادها وجود دارد و گاهی موجب می شود که بی حساب یک بازیکن به پول کلانی برسد و مثلا بازیکنی که حتی ۵ بازی هم برای مس انجام نداده است به مبلغی بالاتر از ۷۰۰ میلیون تومان دست پیدا کند!!
این مسئله که در متمم قرارداد قاسمپور هم وجود داشت این سوال را در ذهن ایجاد می‌کند که دقیقا هدف تنظیم کننده گان این متمم‌ها در ابتدای فصل از آن چه بوده است؟! با این حال بازیکنان مس که ظاهرا بخش اعظمی از قرارداد اصلی خود را دریافت کرده اند از آنجا که نمی توانند با شکایت و طرق قانونی به متمم های قرارداد خود برسند ظاهرا برخورد قهری را برای دریافت آن‌ها در پیش گرفته اند و مشکلاتی از دسته آنچه که طی چند روز اخیر به وجود آمد در مس دیده خواهد شد.

البته این متمم‌ها که در کرمان معضل شده اند قطعا مشکلات خود را به همین روزها منوط نخواهند کرد و این مسئله در مواقعی مثل فصل نقل و انتقالات جدید هم تاثیر خود را خواهد گذاشت. جایی که بازیکنان این فصل مس بابت بد قولی باشگاه مس با سایر همکاران خود صحبت خواهند کرد و در نظر آن‌ها برای آمدن به باشگاه مس قطعا تاثیر خواهند گذاشت.
کرمان که کلا برای فوتبالیست‌ها جذابیت زیادی ندارد با فاکتور خوش حسابی باشگاه مس خود را در انتقالات مطرح می کرد که با این وضعیت شاید مس برگ برنده خود را هم در آینده از دست بدهد. این اتفاق مشابهت زیادی با وضعیت ذوب آهن در فصل قبل دارد یعنی جایی که مشکل مشابه آن‌ها با کرمانی‌ها سبب شد که تمامی بازیکنان خوب ذوب آهن این تیم را ترک کنند و بازیکن خوب دیگری هم به این تیم اصفهانی نرود تا مشکلات این فصل برای آن‌ها به وجود بیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391