برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غلامرضا بهروان در سمت رئیس هیئت فوتبال مازندران ابقا شد

یکشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۳ — مهر

در جریان مجمع انتخابات هیئت فوتبال مازندران که با حضور رئیس فدراسیون فوتبال در ساری برگزار شد، غلامرضا بهروان با کسب ۳۳ رأی از ۴۳ رأی مأخوذه به عنوان رئیس فوتبال هیئت مازندران ابقا شد.

غلامرضا  بهروان

جلسه مجمع عمومی هیئت فوتبال مازندران که از ساعاتی پیش با حضور علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در تالار شهاب ساری برگزار شد، ۷ نفر کاندیدا به نام های محمدهادی خلردی، عادل روحی، غلامرضا بهروان، حسین مکارانی، مهدی ابراهیمی، ابوالفضل خواجه محله و حسن کیومرثی به ارائه برنامه های خود جهت کاندیداتوری در هیئت فوتبال مازندران پرداختند.

در ابتدای این جلسه هاشم جمشید پناه معاون فنی ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران به دلیل آنکه افراد بازنشسته نمی توانند به عضویت هیئت فوتبال مازندران درآیند کاندیداتوری غلامرضا بهروان و ابوالفضل خواجه محله را غیرقانونی دانست و به نشانه اعتراض و توهین به مجمع، جلسه مجمع را ترک کرد.

جلسه مجمع با حضور رئیس فدراسیون و اکثریت آرا ادامه یافت تا اینکه محمدهادی خلردی، حسن کیومرثی، عادل روحی و مهدی ابراهیمی پس از ارائه برنامه های خود از کاندیداتوری در هیئت فوتبال مازندران انصراف دادند. حمید رسولی نیز پیش تر انصراف کاندیداتوری خود را به نفع بهروان از هیئت فوتبال مازندران اعلام کرد.

در پایان این مجمع پس از برگزاری انتخابات غلامرضا بهروان از میان ۴۲ رای ماخوذه و بدون رای مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با کسب ۳۳ رای برای ۴ سال به سمت رئیس هیئت فوتبال مازندران انتخاب شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391