برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زکی پور: فروش بلیط بازی فجر و استقلال از ساعت شش جمعه

سه‌شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۳۲ — مهر

دبیر هیئت فوتبال استان فارس گفت: بلیط بازی تیمهای فجر شهید سپاسی شیراز و استقلال تهران از ساعت شش صبح روزجمعه ۲۷ بهمن ماه در جایگاه های جنب ورزشگاه حافظیه فروخته می شود.

تیم فجر سپاسی

علیرضا زکی پور اظهار داشت: برای تماشاگرانی که قصد دارند با حضور در ورزشگاه دیدار تیم‌های فجرسپاسی شیراز و استقلال تهران را از نزدیک تماشا کنند، ۱۱هزار بلیط در نظر گرفته شده که بلیط فروشی در جایگاه‌های جنب ورزشگاه حافظیه از ساعت ۶ صبح روز بازی آغاز می شود.

تمهیدات ویژه برای جلوگیری از بازار سیاه

وی تصریح کرد: جهت پیشگیری از رواج بازار سیاه در روز بازی فجرسپاسی شیراز و استقلال تهران تمهیدات ویژه اندیشیده شده به گونه ای که به هر نفر فقط یک بلیط فروخته می‌شود و خریدار باید در همان لحظه با بلیط وارد ورزشگاه شود.

دبیر هیئت فوتبال استان فارس ادامه داد: ساختار فیزیکی ورودی ورزشگاه حافظیه نیز مانند بازی پرسپولیس به گونه‌ای تعبیه شده که پس از خرید بلیط ، تنها راه پیش رو ورودی ورزشگاه است و هرفردی که بلیط خریداری کرد، باید بلافاصله وارد ورزشگاه شود.

زکی پور افزود: به منظورجلوگیری از هرگونه برخورد بین هوادران در بازی فجر و استقلال ورودی هواداران دو تیم مجزاست ، پنج درب خروجی نیزدرنظر گرفته شده که با توجه به وجود درب جنوب شرقی و جنوبی در نزدیکی منازل مسکونی لازم است هواداران موقع خروج رعایت حال ساکنین را بکنند.

وی همچنین بیان کرد: افرادی که دعوتنامه ویژه دارند و همچنین خبرنگاران و اصحاب رسانه باید برنامه خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که تا قبل از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه با به همراه داشتن کارت خبرنگاری و یا دعوتنامه وارد ورزشگاه شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391