برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بوکر: متاسفم مربی درسطح ملی چنین تفکری دارد

سه‌شنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۹ — ورزش۳

سرمربی تیم ملی لبنان گفت: متاسفم مربی‌ای در سطح ملی چنین تفکری دارد.

تئو بوکر

تئو بوکر در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل لبنان گفت: از یک سال و نیم پیش که در لبنان حضور یافتم سعی کردیم شرایط تیم را جلو ببریم و از این موضوع هم نتیجه گرفتیم، لبنانی‌ها بازیکنان خوبی دارند اما لیگ مناسبی نداشتند. با برنامه‌ریزی‌ای که انجام دادیم همانطور که دیدید در مقدماتی جام جهانی ایران را بردیم و این نشان می‌دهد شرایط خوبی داریم. خوشحالم در ایران هستم و امیدوارم نتیجه بگیریم.

وی در پاسخ به این سؤال که کی‌روش به اتلاف وقت فراوان لبنانی‌ها در بازی مقدماتی جام جهانی برابر ایران اعتراض داشته است و آنها را استاد تقلب خوانده است، عنوان کرد: خیلی متاسفم مربی‌ای در سطح ملی چنین تفکری دارد. در آن مسابقه حق ما کسب پیروزی بود. تنها چیزی که می‌خواهم بگویم این است که با بیان چنین حرف‌هایی می‌خواهند این باخت را توجیه کنند. این موضوع قابل پذیرش نیست. پیروزی برابر ایران حق ما بود و نمی‌دانم چرا این مسئله را بیان کردند.

بوکر در مورد اینکه خیلی تیم‌ها از بازی مقابل ایران در استادیوم آزادی می‌ترسند اظهار داشت: ایران کشور ثروتمندی است که امکانات فراوانی دارد آنها ۲۰-۳۰ سال است وضعیت خوبی دارند و تدارک مناسبی داشتند. لبنان تیم کوچک و ضعیف‌تری نسبت به ایران است اما ما آنها را بردیم. هیچ ترسی نداریم و این طور هم فکر نمی‌کنیم اگر فردا برابر ایران به پیروزی برسیم رفتن ما به برزیل قطعی می‌شود.

سرمربی لبنان در مورد بحث تبانی که در لیگ این کشور وجود دارد، و اینکه این موضوع چقدر روی عملکرد تیم ملی تاثیر خواهد داشت، عنوان کرد: خودمان را به این موضوعات مشغول نمی‌کنیم و به فکر ارائه فوتبال بهتر هستیم. ما این موضوعات را نمی‌بینیم و تنها می‌خواهیم فوتبال زیبایی را ارائه دهیم.

بوکر در مورد اینکه آیا نتیجه بازی ایران و لبنان در مقدمات جام جهانی واقعیت فوتبال دو کشور را نشان می‌داد گفت: ما کویت، ایران و کره را شکست دادیم اینکه بخواهید بگویید این باخت‌ها شانسی بوده است حرف ارزانی است.

سرمربی لبنان در مورد اینکه گفته می‌شود او رابطه خوبی با رسانه‌ها ندارد و می‌گویند در پایان کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی ایران با لبنان در مقدماتی جام جهانی این مسئله مشاهده شده، عنوان کرد: اولین باری است که چنین چیزی را می‌شنوم. چنین چیزی وجود ندارد و اینها در حد حرف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391