برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بزرگی: شکوری نمی تواند به فیفا شکایت کند، امروز از قربانی شکایت کردیم

دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۰ — باشگاه خبرنگاران

مشاور حقوقی باشگاه استقلال در خصوص شکایت شکوری از استقلال به فیفا گفت: شکوری حکم قطعی بر علیه ما دارد و نیاز نیست به فیفا شکایت کند زیرا وی با طرح شکایت به فیفا جوسازی رسانه ای انجام می دهد.

تیم استقلال

بزرگی، افزود: به هر حال اگر حکم صادر شده کمیته انضباطی به ضرر هادی شکوری بود، وی می توانست از طریق فیفا شکایت کند. در حال حاضر حکم به نفعش صادر شده و شکایت به فیفا اقدام درستی نیست.

مشاور حقوقی باشگاه استقلال اظهار داشت: شکوری باید پیگیر اجرای رأی صادر شده اش باشد و راه حل بهتری برای دریافت پولش پیدا کند، جوسازی در رسانه‌ها برای وی وجاهت قانونی ندارد.

وی در مورد مشکل رینالدو گفت: دوستان ما در معاونت اجرایی پیگیر قرارداد رینالدو هستند. هواداران استقلال مطمئن باشند که قرارداد رینالدو هیچ مشکلی برای تیم محبوبشان ایجاد نخواهد کرد.

بزرگی اظهار داشت: پیروز قربانی، بازیکن تیم فوتبال راه آهن بعد از بازی تیمش مقابل استقلال بیان کرد که استقلالی‌ها پشت پرده کثیفی دارند به خاطر همین متن شکایت نامه ای بر علیه این بازیکن به کمیته انضباطی ارائه دادیم. وی با سخنانش باعث تشویش اذعان عمومی شده است.

مشاور حقوقی باشگاه استقلال گفت: متأسفانه وضعیت مالی باشگاه مناسب نیست. باشگاه های فوتبال صد در صد دولتی هستند و بودجه مناسبی ندارند. دولت براساس ماده ۱۳ منع قانونی برای کمک به ورزشهای حرفه ای را دارد. براین اساس مشکلات مالی استقلال هنوز برطرف نشده است.

وی در خصوص پرونده های شکایت از تیم فوتبال استقلال گفت: با اینکه باید به پرونده های شکایت زیادی رسیدگی کنیم اما آرامش بر باشگاه برقرار است. مشکلات مالی بزرگترین دغدغه مسئولان استقلال است که امیدوارم با حمایت مسئولان ورزشی این مشکل هر چه سریعتر برطرف شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391