برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بزرگی: پیگیر شکایتمان از عاری هستیم، عاری توهمات ذهنی‌اش را شائبه قلمداد کرده است

یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۵ — باشگاه خبرنگاران

مشاور حقوقی باشگاه استقلال در خصوص شکایت استقلال از سرپرست فجرشهید سپاسی گفت: به نظر من یک مقام رسمی باشگاه حق ندارد توهمات ذهنی اش را به عنوان شائبه تماشاچیان در معرض افکار عمومی قرار دهد.

تیم استقلال

محسن بزرگی افزود: عاری سرپرست فجر شهید سپاسی به صورت تلویحا استقلال را متهم به تبانی کرده است همین تهمت ها، خساراتی با به استقلال وارد می‌کند به خاطر همین از وی به کمیته انضباطی شکایت کردیم.

مشاور حقوقی باشگاه استقلال اظهار داشت: صحبتهای مطرح شده توسط عاری تازگی ندارد و افراد دیگر هم این مسائل را قبلا بیان کردند.

وی گفت: براین اساس یک بار برای همیشه ارکان قضایی فوتبال به صورت جدی و شفاف به این تهمت های وارد شده و باید به بررسی این موضوع بپردازند به هر حال مسئولان فوتبال کشور را باید از فضاسازی بی‌پایه و بی‌اساس نجات دهند.

بزرگی تصریح کرد: بر فرض محال اگر ادعای فجری‌ها بر مذاکره استقلال با نظری در نیم فصل درست باشد مگر پیشنهاد به یک بازیکن، منع قانونی ندارد. توسل به این موضوعات فضای فوتبال را غبارآلود می‌کند و حرکت زشتی است.

مشاور حقوقی باشگاه استقلال بیان داشت: باشگاه فجر سپاسی شیراز نباید ناکامی‌های خود را از طریق مشوش کردن ذهن افکار اهالی فوتبال برطرف کند زیرا روش پسندیده‌ای نیست.

وی خاطر نشان کرد: به خاطر این که این حرف و حدیث‌ها فوتبال را دچار انحطاط نکند، از سرپرست فجر شکایت کردیم تا روشن شدن و اعاده حیثیت باشگاه استقلال پیگیر این شکایت خواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391